2733
2734

واقعا یک ساله و نیمه رو دو دلی  که جا بذاری؟ به فکر بچه هات باش کمی، مردا مث همن همشون 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
گناه دارن اگه پدرشون صلاحیت نگهداری داره چرا میخای جداشی ازش؟بخاطر بچه هات تحمل کن.حیف خدا بهت دوتا ...

تحمل کردن ک اشتباه محض . تحمل کنه بعد ی‌سره تو خونه جنگ و دعوا بچه ها بدتر نابود میشن. 

خداجونم شکرت واسه همه چی😍🤲🏻فدات بشم من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیز میگم خوب بخون و تصمیم بگیر:  ۱( پدرشون بچه هارو میخواد؟؟ ۲(دوسشون داره؟؟؟ ۳( وضعیت ما ...

پدرشون میگه اگه تو بگی من نگهشون میدارم.دوسشون داره.

الان در حال حاضر درآمد خاصی نداره و قصد مهاجرت داره.

خودم از مهرماه میخوام برم سرکار

2728

اگر مستقلی و شرایط مالیو اینا داری بچه پس فردا نمیخواد ولو شه نگهشون دار ولی اگ شرایط نداری ولی همسرت شرایط داره بده ولی اگ نداره نده

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

سلام.

از خدا کمک بگیر ' اینجا نمون ' با خودت خلوت کن .

کمک بخواه  ' دلی  'واقعی  '  قرآن داستان و افسانه نیست ' تذکر هست و درس زندگی ' داستان زن فرعون رو بخون. شما ازوت بدتر که نیستی.

رسالت ما در این دنیا زود جا زدن و پاک کردن صورت مسئله نیست.

اشرف مخلوقات هست و معجزه تفکر.

عجله نکنین. 

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐
2740
پسرم ۵ونیم ساله ودخترم ۱ونیم ساله.

تورابه امام حسین بگو فقط دخترتان چطوری دلت میاد یه لحظه بدی دست یکی دیگه اصلا نمی فهمم درک ندارم از مادر بودنتان تحت هرشرایطی بخدابچا گناه دارن یه کم سیاست یه کم صبرتحمل  

دلایل تمایلت به جدایی رو دیدم  واقعا که شوهرت ازت جدا شه شانس اورده  بچه هارم بده بهش که ...

وا چی میگی تو

منم رفتم تاپیکاشو خوندم

هرکس ی عقیده ای داره

ایشونم نمیتونه با ادم بی دین زندگی کنه

طرفم ک بهش گفته من اصلا بچه هارو نمیخام خودت اوردیشون تو زندگی

الان تقصیر کیه؟؟؟؟؟

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
2706