2737
2739

حتی خانواده خودتون

مثلا من شوهرم مجبورم کرد برم خونه مادرم عید ۲هفته بمونم 

مادرم بعد ی مدت از حضور من ناراحت بود مثلا ب بابام گفت ومن فهمیدم

یا حتی اخراش برام غذا کنار نذاشت

حالا اون اومده خونه مون حدود ده روز 

من مثلا ب وسایل شخصیم دست بزنه بی اجازه استفاده کنه ناراحت میشم 

یا یه چیزی ازش میخوام ولی یادش میره برعکسش کنه

نظرتون چیه ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن من هیچوقت رو کارایه مامانم حساس نشدم و رو مخم نرفته

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2738

چقدر مادر و دختر هردوتاتون شبیه هم و عجیبید

مثلا مادر و دخترید ها!از این نزدیکتر؟

ایشون برای شما غذا کنار نمیذاره!شما حواستون به پنیر خوردن ایشونه!

چی بگم

طرف نوشته بود آمریکا مریخ رو فتح کرده، ما هنوز فکر اینیم با پای چپ بریم دستشویی یا راست! خواستم بگم دانشمند بزرگ هسته ای شهید شهریاری با پای چپ می‌رفت دستشویی، انگشتر عقیق هم دستش داشت و نماز شب هم میخوند، مشکل بسیار مهمی مانند غنی سازی ۲۰ درصد اورانیوم رو هم یک تنه حل کرد🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷مشکل از پای چپ و راست نیست رفیق،مشکل از مغزهای پوسیده عاشقان غرب هست، یعنی آنهایی که هیچ هنر و خدمتی برای کشور نداشتند جز خود تحقیری و...(از خودت بپرس تو برای پیشرفت کشورت چیکار کردی)!********تو مکن تهدیدم از کشتن که من/تشنه ی زارم به خون خویشتن/گر بریزد خون من آن دوست رو/پای کوبان جان برافشانم بر او/رقص و جولان بر سر میدان کنند/رقص اندر خون خود مردان کنند/چون رهند از دست خود دستی زنند/چون جهند از نقص خود رقصی ‌کنند(به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تمام شهدای این مرز و بوم)
2706