2733
2739

واقعا جالبه !! قبلا بهم پیام داده بود و من جواب نداده بودم ، دیروز که سوار هواپیما شدم فهمیدم ایرانی هست و یه سوال پرسیدم و بعد مکالمه ادامه پیدا کرد و کل مسیر رو تا تهران با هم صحبت کردیم 

پسر خیلی خوبی بود اما نیمدونم چرا همیشه دلم میخواد کسی تو زندگیم باشه اما بعدش که احتمالش به وجود میاد خودم نمیخوام !

شما بودید ادامه میدادید و بیشتر آشنا میشدید یا نه ؟

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

البته من دیروز اولش نشناختمش و نفهمیدم همونی هست که قبلا بهم پیام داده بود اما بعدش که خودش رو معرفی کرد شناختم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیکاره بود چن سالش بود

مثل خودم ارشد میخونه همون دانشگاه و شهری که من هستم و نمیدونم چند سالشه فکر کنم دو سه سالی از من بزرگ‌تره 

دقیقاً منم همینطور هستم دلم میخواد با کسی باشم ولی احتمالش که پیش میاد پشیمون میشم

من یودم ادامه نمیدادم چون میدونم پشیمون میشم پس شروع نشه بهتره

ولی بنظرم کاری که من میکنم اشتباه هس!

زهرا طاهری
2740

مثل منی.ندیده نشناخته همه رو رد میکردم.

رابطه شروع نشده به تهش فکر میکردم.

اگه حس خوبی بهش داری به خودت فرصت بده ایشون رو بیشتر بشناس.ولی تو رابطه خط قرمزاتو رد نکن ک اگه ادم ایده آلت نبود بتونی راحت بزاریش کنار

مثل منی.ندیده نشناخته همه رو رد میکردم. رابطه شروع نشده به تهش فکر میکردم. اگه حس خوبی بهش داری به ...

نمیدونم احساس میکنم توقعاتم خیلی بالا هست قیافش خوبه بد نیست اما انگار اونقدری که من دوست دارم نبست اما خوب پسر خیلی مهربونی بود و از اونایی نبود که آدم معذب میشه یا مثلا پررو باشه