2737
2739
عنوان

دیشب تو راه که بودم با یکی آشنا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 21 پست
دقیقاً منم همینطور هستم دلم میخواد با کسی باشم ولی احتمالش که پیش میاد پشیمون میشم من یودم ادامه نم ...

خوب آخه نمیشه که اینجوری من واقعا بعضی وقتا از تنهایی خسته میشم اما خوب آدم وقتی آزاد هست بیشتر هم خوش میگذره

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم احساس میکنم توقعاتم خیلی بالا هست قیافش خوبه بد نیست اما انگار اونقدری که من دوست دارم نبست ...

میفهممت.همیشه فکر میکنی بهترش واست هست.

حالا این بابا که فردا نمیخواد بیاد عقدت کنه.فعلا در حد آشناییه.

خودتو اذیت نکن یکم باهاش وقت بگذرون ببین چجوریه یا علاقت بهش بیشتر میشه رابطه جدی تر پیش میره یا خوشت نمیاد میگی بسلامت.هیچی زوری نیست نخواستی کات کن

2728
از کشور های دیگه پرواز هست به ایران مگه؟ شنیده بودم ممنوع بودن یک سری کشورا

اره باید تست پی سی ار بدی یا اینکه ۱۵ روز از دوز دوم واکسن گذشته باشه 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
اره باید تست پی سی ار بدی یا اینکه ۱۵ روز از دوز دوم واکسن گذشته باشه  

یکی از آشناهای نزدیکم آمریکاست میخواست بیاد الان نشد فکر کنم تازه اینجوری شده قبلا میذاشتن نه الان دلتا افسار گسیخته شده بخاطر اونه

أعوذ بِاللَّهِ مِنَ الشَّیطَانِ الرَّجِیم بسم الله الرحمن الرحیم               
خوب آخه نمیشه که اینجوری من واقعا بعضی وقتا از تنهایی خسته میشم اما خوب آدم وقتی آزاد هست بیشتر هم خ ...

من بخاطر خوش گذشتن موقع تنهایی و آزادی نیس که فراری ام 

مشکلم اینه نمیتونم به کسی اعتماد کنم

زهرا طاهری