2737
2734
عنوان

ختم سوره یس به نیت حاجتروایی💞💞🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 48 پست
یکی میخونم ب نیت امرزش امواتم و حاجت قلبیم

روحشون شاد ان شاءالله💖🙏

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
یک بار

قبول باشه عزیزم حاجتروا باشی ان شاءالله💖🙏

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یبار میخونم توروخدا دعام کنید فرهنگیان قبول شم امسال😔

ان شاءالله ان شاءالله💖

2728
یک مرتبه من. تو دلیم اول سالم بعد یه پسر صالح باشه.

ان شاءالله بحرمت فاطمه سلام الله 😍💕

2738
۵ بار میخونم گلم

حاجتروا باشی ان شاءالله بحرمت ارباب بی کفن

یک دونه میخونم ان شاء الله اگه عمری باشه 

ان شاءالله عمری با عزت نسیبتون💖🙏

سلام منم چهار بار میخونم واسه امضای منم دعا کنید لطفا 

ان شاءالله همگی حاجت روا بشن🤲🤲

لطفا دعا کنید سلامتیم رو بدست بیارم وبا خانوادم سالم و خوشبخت کنار هم زندگی کنیم 🙏🤲   به شانس بگویید که ما هنوز هم زنده ایم یک بار هم در خانه ی ما را بزند   تاپیک های مذهبی ختم دعا تگم کنید خوشحال میشم     گاهی صد دوره دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود       🌺 ماه را گم نکنی بین چراغانی ها🌺اللهم عجل لولیک الفرج              
سلام منم چهار بار میخونم واسه امضای منم دعا کنید لطفا  ان شاءالله همگی حاجت روا بشن🤲🤲

قبول باشه عزیزم ان شاءالله غم و اندوه از خودت و خونوادت دور باشه 💖💖🙏

2706