ختم 40 سوره یس 🌺ده روز فرصت قرائت🌺🌺🌺

به نیت تعجیل در فرج امام زمان 🌺

امرزش اموات و گناهان 🌺

سلامتی و شفای بیماران 🌺

ارامش و عاقبت بخیری🌺

حاجتروایی خودتون و بانی ختم 🌺

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
سلام .چجوریه؟یعنی ده روز بخونیم؟

سلام عزیزم هر تعداد که میتونید تا ده روزم وقت خوندنش هست

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من دومرتبه میخونم 

برام دعا کنید حاجت روا بشم 

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2728
سلام من دومرتبه میخونم  برام دعا کنید حاجت روا بشم

ان شاءالله به حرمت امام زمان حاجتروا باشی عزیزم 💖💖

یک بار عزیر

سلام عزیزم به حرمت فاطمه ان شاءالله حاجتروا باشی💖🙏

منم یه بار می خونم

قبول باشه ان شاءالله 💖💖💖

یک بار میخونم عزیزم

برا حاجت رواییم دعا کنین

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
یک بار میخونم عزیزم برا حاجت رواییم دعا کنین

ان شاءالله به حرمت امام زمان حاجتروا میشی💖🙏

2706