2737
2734
عنوان

خیلی خیلی خیلی حسادت خواهرشوهرمو میکنممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 67 پست
دقیفا دست خودم نیست همش میکم خب من چی کم داشتم ☹️ چرا من ...

و به این فکر کن که زندگی شما خیلی باهم فرق داره قرار نیست کپی هم باشه ببین اولویتت تو زندگی چیه ؟ واقعا از نداشتن تحصیلات همسرت ناراحتی یا مسئله چیز دیگه هست

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل از هرچیزی به داشته های خودتون فکر کنید و تصور کنید اگه نبود چی اگه چیزایی که الان داشتین رو خدا لایق نمی‌دونست برات بنظرم این ناراحتی داره قدر داشته هامونو بدونیم❤

بهترین دین جهان،❤عشق❤ است! دنیا زیباست هرجا برود دین عشق💕
خوب شما هم برو تو اون شهر زندگی کن فکر میکنم از جایی که هستی راضی نیستی پزشک بودن دلیل خوب بودن نمیش ...

عزیزم خواستگار خیلی خوب داشتم پزشک و .....

ولی خب من عاشق شدم ینی همسرم عاشقم شد کلی تلاش کور منم عاشقش شدم 

2728
ما پولدار نیستیم عزیزم ما وضع مالی   خوبی داریم  ولی پولدار نیستیم دارم میگم خانواده همس ...

میدونم وضع مالیتون در چه حده بحث مالی تا حدی که زندگی راحتی داشته باشیم مطرحه نه بیشتر...شما منتظر پول اونا نبودی تو زندگیت ...خودتو ضعیف نشون میدی

دارم تلاش میکنم شاد و خوشبخت دو عالم باشم🌸🌷

چرا حسادت میکنی این کوته فکریه زندگی چیرای با ارزش تر مثل سلامتی و وجود پدر مادر و هدف ها و ارزوهامون داره ک میتونیم روش تمرکز کنیم اگر وقتتو با اینا مر کنی به اون فکر نمیکنی 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2738
اینو چرا به شوهرت نمیگی ؟ اگه دوستت داره و شرایطش رو داشته باشه حتما اقدام میکنه  من لیسانس بو ...

عزیزم کارش یجوریه اصلا نمیتونه درس بخونه 

و کارش به محل زندگی ما ربط داره  و نمیشه برگردیم اونجا 

اگه تحصیلات برات اولویت بود باید در انتخاب همسر لحاظ میکردی.

اگر هم نبود که به اولویتهای خودت فکر کن.

مثلا ممکنه یه نفر همسرش رکورددار گینس باشه. یا مثلا برنده طلای المپیک باشه آیا این معیار من واسه ازدواج بوده؟ نه. پس برام اهمیتی هم نداره. مهم اینه که همسرم معیارهای منو داره‌

عزیزم کارش یجوریه اصلا نمیتونه درس بخونه  و کارش به محل زندگی ما ربط داره  و نمیشه برگردی ...

خوب شما که اینو درک میکنین از چی ناراحتی ؟‌بعد یه مدت میتونین برگردین شهرتون ؟

اکثر بازاریا یا شغل ازادها تحصیلاتشون پایینه همه نه اکثریت

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
میدونم وضع مالیتون در چه حده بحث مالی تا حدی که زندگی راحتی داشته باشیم مطرحه نه بیشتر...شما منتظر پ ...

دقیقا دول برام مهم نبست 

من خیلی ازادیا داشتن ک اینجا نمیشه داسته باشم اونم بخاطر محل زندگیمه و طرز فکر همسرم 

همیشه میگم اگه تو شهر خودمون و با ی آدم تحصیل کرده ازدواج میکردم این محدودیت و این مشکلات نداشتم  

من از شهر ازدواج کردم ب شوهرم ک‌روستا بود اون اومد شهرمون و... از همشون مثلا بالا تر بودم ب گفته خودشون😐حالا ی فردی وارد خانوادشون شده ک از ما کمی پولدار ترن و دختره مدرس زبان و.. البته ازم بزرگ تره ولی ی جوری پشتش حرف میزنن و‌رفتار میکنم ی جوری میشم حسادت میکنم بهش💔😐چ بکنم اصلا این حسو دوست ندارم

وقتی این حس میاد بگو از کجا معلوم خواهر شوهرم از این که این همه فهصله تحصیلی داره از همسرش عذاب نمیکشه. همم از خانوادش دوره تنهاست اون استان.هزار تا مسله دیگه

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
2706