2733
2734

نمیخواستم بگم اما خب پدرم قاضی هست 

مادرمم پرستار 

خانواده تحصیل کرده وتک دخترمم 

خودمم ی رشته تاپ درس خوندم

خانواده شوهرم تحصیل کرده نیستن ولی پولدار هستن و بازاری 

الان به خواهرشوهرم حسادت میکنم اون دیپلم داره ولی همسرش ی مرد تحصیل کرده اس پزشکه ☹️

و اینکه من تو‌ یکی از استانای بررگ زندگی میکردم ولی تو ی شهر دیگه ازدواج کردم درسته زیاد فاصله نداره با اون استان ولی خب...

اما حالا برعکس خواهرشوهرم رفته تو ی شهر بزرکتر همون شهری ک بدنیا اومدم زندگی میکنه 

میدونم کارم درست 

میدونم شوهرم خیلی دوسم داره 

میدونم از نظر مالی و خیلی چیرای دیگه در ی سطحیم شاید هم بیشتررررر 

اما خب بشدت حسادت میکنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ب اعتماد ب نفسش هم حسادت کن 

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2731

اگه حسادت میکنی یعنی یه چیزی تو وجود خودت کم میبینی و اونا رو در فرد دیگه ای میبین که دوست داری داشته باشی 

به جای مقایسه از ذهن و روانت پاکش کن و از داشته هات لذت ببر

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2738

درست انتخاب میکردی تا حسادت نکنی 

خدا همه در و رو به بنده هاش باز نمیکنه اونم طفلی خیری قبلا ندیده خدا گفته بذار تو شوهر ببینه 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

شوهر شما پولدار نیست؟ تحصیلات نداره؟ هزارتا ادم هستن با شرایط بدتر از شما که با ادمای بهتر از شوهر شما لزدواج کردن. میخواید به همشون حسادت کنید؟ اگر بخواید حسادت کنید دیگه از زندگی خودتون هیچی متوجه نمیشید

خدایا شکرت
2706