2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه پس هنوز اونقدر روحیه داری بیای اینجا توهین و نفرین کنی… خود کرده را تدبیر نیست

میشه دیگه حرف نزنید 

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝
من دوساله توی نی نی سایتم کاربریم لغو میشه نه تو خوبی فقط هرشب تاپیک مرگ میزنی  شت

باشه تو خوبی برو بیرون از تاپیکم

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝
2731
خوبه پس هنوز اونقدر روحیه داری بیای اینجا توهین و نفرین کنی… خود کرده را تدبیر نیست

فقط جمله نزاراخر نفرینت کنم�

وا چرا نفرین 

بنده خدا خوب باهات حرف زد داشت کمکت میکرد 

چرانفرینش کنی 

حقیقت رو گفت بچه مادرشادمیخواد

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
باشه تو خوبی برو بیرون از تاپیکم

حالاکه بارداری خودتوشادبگیر 

چاره چیه بامرگم چیزی حل نمیشه

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
من دوساله توی نی نی سایتم کاربریم لغو میشه نه تو خوبی فقط هرشب تاپیک مرگ میزنی  شت

مشکل چیه؟؟چرا گزارش میخورید؟

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2740
مشکل چیه؟؟چرا گزارش میخورید؟

این کاربر و میگم

استارتر مشکل شما و این کاربر چیه؟؟

نمیدونم من اومدم درد دل کنم گیر داده تو نقش بازی نیکنی

اخطار لغو کاربری

این و نمیگم

فقط جمله نزاراخر نفرینت کنم� وا چرا نفرین  بنده خدا خوب باهات حرف زد داشت کمکت میکرد  چ ...

من مشکل دارم وگرنه  روانی نیستم گه دروغ بگم