2733
2734
نی نی یار عزیز اگه منو میگید بهشون گفتم چرا هرشب از خودکشی و مردن میگی آخه بارداره بهش گفتم شاد ب ...

نه عزیزم شما بی دلیل به ایشون توهین کردید من تاپیک خووندم کارتون درست نیست اگر از این کاربر و تاپیکهاش خوشتون نمیاد وارد نشید که باعث این جنجال نشید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
تعلیقش کنید دیگه

استارتر این بحث تموم کنید تاپیک هم قفل کنید اگر باز توهینی شد گزارش بزنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم شما بی دلیل به ایشون توهین کردید من تاپیک خووندم کارتون درست نیست اگر از این کاربر و تاپیکه ...

نی نی یار جون من هیچ کدوم از تاپیکام دروغ نیست واقعا زندگیم سخته و مشکل داره شوهرم این کاربر میگه نقش  بازی میکنی 

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝
2728
چرا

چون به من میگی انشالله بمیری😁😁😁😁

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝
چشم ببخشید🙏❤️

من نمیبخشمت  یه بار دیگه تم تو تاپیکام نمبینمت

معذرت میخوام  دیگه هرچی گفتیم شاد باش و بیخیال باش و اینا گفت ایشالا خودت به روز من بیافتی&nbs ...

ممنون از همکاریتون

2740
حرفاش حالمو بد میکنه لطفا آین تاپیک م حذف کنید

عزیزم حذف تاپیک با من نیست لطفا به لینک زیر مراجعه کنید الان قفله اما پست اول تاپیک بخونید متوجه میشید چکار کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی

انشالله بمیری😶

به خاطر این پست اخطار گرفتید