2737
2739
عزیزم شاید یه نفر از لحاظ روحی داغون باشه. شما نمیتونی ایشون رو درک کنی. احتمتلا افسردگی گرفته

فکر کنم چون همش گریه ام میگیره دلم پره از همه بیزارم

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شاید یه نفر از لحاظ روحی داغون باشه. شما نمیتونی ایشون رو درک کنی. احتمتلا افسردگی گرفته

عزیزم

برو تاپیک های قبلش رو بخون

یه شب میگه شوهرم بهم فحش داده

شب بعد میگه حامله ام

شب بعد میگه میخوام سقط کنم

شب بعد میگه اگه دیگه منو ندیدین حلال کنین میخوام خودکشی کنم

خب یعنی چی؟؟

ماهم ناراحت میشیم

تازه ممکنه آخرشم بفهمیم همه چی الکی بوده 😓💔💔💔

برو پیش روان پزشک یا روان شناس باور کن میتونن کمک کنن

اینجوری نبودم   یه مدته حالم بده

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝
2728
عزیزم برو تاپیک های قبلش رو بخون یه شب میگه شوهرم بهم فحش داده شب بعد میگه حامله ام شب بعد میگه ...

نه صد در صد الکی نیست. منم اینجا شب ها حالم بد میشه میان درد و دل می کنم با نی نی سایتیا حالم بهتر میشه مثل الان که قرص اعصاب خوردم که عوارض زیادی داره و مجبورم تحمل کنم. ولی به نظرم شما کلا نی نی سایت نیا چون هم به خودت آسیب میزنی هم به دیگران

عزیزم برو تاپیک های قبلش رو بخون یه شب میگه شوهرم بهم فحش داده شب بعد میگه حامله ام شب بعد میگه ...

کاش الکی بود کاش دروغ بود  من میگم شوهرم مشکل اعصاب داره بیزار شدم از دستش هر روز فوش و دعواست شما میگید یه روز یه چیزی میگه خانم من از شما خواستم بیاید تاپیکم

2738
برو خودتو بکش

گفتم که انشالله روزی تواین شرایط قرار میگیری امین

مهربونی و احساسی بودن خوبه ولی نه در این حد به جاش از خدا بخواه همه زنده بمونن حتی خودت

چیز غیر ممکنیه. مرگ قانون طبیعته. فقط کاش آدماییکه نبودنشون به بقیه خیلی آسیب میزنه زود نرن

نه صد در صد الکی نیست. منم اینجا شب ها حالم بد میشه میان درد و دل می کنم با نی نی سایتیا حالم بهتر م ...

اونش به خودم مربوطه که بیام یا نیام

البته دیگه هیچکدوم از تاپیک ها برام مهم نیستن

نمیدونم هدفشون چیه!!

شب خوش

اونش به خودم مربوطه که بیام یا نیام البته دیگه هیچکدوم از تاپیک ها برام مهم نیستن نمیدونم هدفشون چ ...

برو بخواب آفرین  شش روزه آومدی   همه ارو عاصی کردی

چیز غیر ممکنیه. مرگ قانون طبیعته. فقط کاش آدماییکه نبودنشون به بقیه خیلی آسیب میزنه زود نرن

منم یه مدت سر این موضوع داغون بودم رفتم روان پزشک بهم قرص داد دیگع اینجور فکرام کم تر شده