2733
2734
مثلا اون دنیا چه خبره که آرزوی مرگ میکنی. شاید اون دنیا وحشتناک‌تر باشه. 

خب چکاد کنم بیزارم بی کسم دارم دق میکنم 

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا؟؟؟ مطمئن شدی که میتونی؟؟

ن ولی دلم نمیاد 

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝
2731
چرا بی کسی عزیزم

خب خانوادم پشتم نیستن طلاق بگیرم منم  دیکه نمیتونم پبش یه روانی بمونم

منم به خدا همیشه میگم اگه امروز قراره کسی که عاشق داره و کسی منتظرشه یا کسی که بچه کوچیک داره بمیره ...

مهربونی و احساسی بودن خوبه ولی نه در این حد به جاش از خدا بخواه همه زنده بمونن حتی خودت

2740
حالا که نگهش داشتی توروخدا فاز شادی بردار گناه میکنی انقدر غصه میخوری  حق اون بچه این نیست بی ...

خب چکار کم خواهر دلم داره میترکه

عزیز دلم . بچه داری؟

باردارم

باردارم

خوشگل من میدونی غم وغصه و استرس چقدرررررررر به بچه شکمت آسیب میزنه؟ هم ژن های بدی براش میوفته هم زمینه بیماری امکان داره براش ایجاد کنی. به آینده بچه شکمت فکر کن اون که گناهی نداره . چون اون انتخابی نکرده پس مسئولشی . اگه حتی از شوهرت بدت میاد به عشق بچه ات زندگی کن. باور کن عشق به بچه انقدر قوی هست که به خاطرش به کارای شوهرت سعی کنی اهمیت ندی

خب چکار کم خواهر دلم داره میترکه

فکر کن توی این دنیا فقط خودتی و بچه ی توی شکمت

بیخیال باش دیگه یکم توروخدا 

ای بابا😳😳

همه مشکل دارن توی زندگی 

من احساس میکنم شما خیلی دوس داری نقش قربانی هارو بازی کنی

همه بهت ترحم کنن

چون زن ضعیفی هستی

اگه واقعا مادری که بنظرم ببخشید لیاقت نداری