2737
2734
عنوان

دعوای من و شوهرم....کارم درسته

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگی چکار کردی 

نه محبت نه توجه نه اقتدارفایده نداشت ۱ساله شدم مثل خودش هرکاربشه اونومقصرمیکنم هرچی بگه مثل خودش رفتارمیکنم واقعنم اعصابم ضعیف شده چقدراحمق بودم دربرابرظلمی که تواین ۱۲سال بهم کردسکوت کردم الان حالم بهتره چون دیگه حس بی عدالتی ندارم منطقیم تاوقتی منطقی باشه اون رومم مثل خودش میشم برای که جواروم باشه سکوت میکنه تانبینه

2728
نه محبت نه توجه نه اقتدارفایده نداشت ۱ساله شدم مثل خودش هرکاربشه اونومقصرمیکنم هرچی بگه مثل خودش رفت ...

خوشبحالت ک تونستی منکه ۸ ساله ازدواج کردم همیشه خودم رفتم عذر خواهی خودم کوتاه اومدم فکر میکنه پیغمبر زادست 

خوشبحالت ک تونستی منکه ۸ ساله ازدواج کردم همیشه خودم رفتم عذر خواهی خودم کوتاه اومدم فکر میکنه پیغمب ...

برای خودت ارزش قائل شوتاشوهرتم قدرتوبدونه کم کم بروجلو یه یه سالی کارداره ولی نتیجه خوبی داره

2740
برای خودت ارزش قائل شوتاشوهرتم قدرتوبدونه کم کم بروجلو یه یه سالی کارداره ولی نتیجه خوبی داره

خیلی میترسم 

مریص شدم 

وسواس فکری گرفتم همش فکر میکنم در حال خیانت و لاس بازیه 

حالم از خودم بهم میخوره 

خیلی میترسم  مریص شدم  وسواس فکری گرفتم همش فکر میکنم در حال خیانت و لاس بازیه  حا ...

دلتوبدنکن چراهمش شوهرت جلوچشمته خودت چی چی میخوای چی دوست داری چرااون نگران تونباشه مطمئن باش حالت خوب باشه قوی وباغرورپیش بری اونه که میاددنبال تو

کارایی کا دوست داری بکن اگه توروابط زناشویی کمبودی هست جبران کن ولی محبت وعشق وازش گدایی نکن مردای حالا برایه زنی ارزش قائلن که قوی باشه اعتمادبه نفس داشته باشه بی عرضه نباشه

دلتوبدنکن چراهمش شوهرت جلوچشمته خودت چی چی میخوای چی دوست داری چرااون نگران تونباشه مطمئن باش حالت خ ...

اخ گفتی خیلی بی عرضم 

امروز قهر کرد بااینکه مقصر بود ۳۰بار بهش زنگ زدم ج نداد 

خودمو فراموش کردم فقط اون .چقدر حقیرم من 

اخ گفتی خیلی بی عرضم  امروز قهر کرد بااینکه مقصر بود ۳۰بار بهش زنگ زدم ج نداد  خودمو فرا ...

توحقیرنیستی فقط راهتواشتباه میری منم دقیقاهمینطوربودم اماالان نه زنگ نمیزنم اون زنگ میزنه ببینه کجام اون الان نگرانه بزارفکرکنه سرم جایی گرمه من ازوقتی بهش دیگه زنگ نمیزنم ووابستگیموکم کردم خیلی خوبم تووابسته ای این عاتوهرجورهست ازسرت بندازکلی جلویی

2706