2737
2734
عنوان

دعوای من و شوهرم....کارم درسته

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان و اینجوری شدی بهتره ؟

اره عزیزم 

اولا که اخلاقش دستم اومده تا جایی که بشه سعی می کنم بهونه دستش ندم

دوم اینکه قهر کنه اصلا باهاش حرف نمیزنم 

چه برسه بهش التماس کنم تروخدا با من حرف بزن

صد بار زنگ بزنم تو روز  اونم یا بر نداره یا قطع کنه

کاریو که اون اشتباه کرده من عذخواهی کنم

فقط گریه می کردم غذا نمی خوردم

الان اگه یه هفته هم بشه یه کلمه التماس نمی کنم حرفم نمیزنم 

از درون حرص می خورم ولی خودمو اروم و ریلکس نشون میدم 

غذا نخوره میشینم با ارامش و حوصله غذا مو میخورم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
من عین تو بودم الان میخوام کلا برعکس شممم

از همین امروز شروع کن 

نه این که بی محلی کنیا 

فقط قهر کرد به رسمیت نشناس قهرشو 

خودکشی نکن تا اشتی کنه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740