2737
2734

کرونام خوب شده ها ولی خیییلی گلوم قرمز میشه و درد داره چهارماهه من گلوم درده 😭😭😭😭😭😭😭😭😭چی بخورم؟؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گرمی برای کرونا که کلا خوبه...من الان اخرای کرونام ازاول همینارو دارم میخورم و‌بخور میدم واینکه داخل ...

آره گرمی خوبه آخه زیادیم بخوری میگن ضرر داره واسه کبد.. من هرکاری میکنم گلو دردم خوب نمیشه دکترم رفتم دارو خوردم سه ماه مرتب اما خوب نمیشه 

آره گرمی خوبه آخه زیادیم بخوری میگن ضرر داره واسه کبد.. من هرکاری میکنم گلو دردم خوب نمیشه دکترم رفت ...

خب عب نداره برای اصلاحش یک کاسنی شاهتره هم بخور که تعادل برقرار شه...ایشالا خوب میشی اویشن خیلی خوبه مخصوصا من سرفه و گلو دردم قطع شد قرقره هم مدام انجام بده با آب ولرم ارومش میکنه خدا سلامتی بده ایشالا❤️

2740
خب عب نداره برای اصلاحش یک کاسنی شاهتره هم بخور که تعادل برقرار شه...ایشالا خوب میشی اویشن خیلی خوبه ...

ممنونم واقعا ازت خدا ب شماهم سلامتی بده گلم. اینارو میخورم آب نمکم قرقره میکنم حتما فقط خداکنه زودی اثرکنن چون واقعا خستم چهارماه کم نیس گلوت درد داشته باشه 

اره حق داری گلو درد خیلی اذیت کننده ست🥴ایشالا زودی اثرمیکنه خوب میشی عزیزم❤️

ممنون عزیزم ایشالا ببخشی یسوال دیگه.. میگم گوشام یکم درد میکنن امکان داره درد گلو بزنه ب گوش بنظرتون

2706