2737
2739
عنوان

بچه ها كرونا دلتا خيلي خطرناكه ؟ 🥺😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرعت انتقالش بالاست. ما کل خانوادمون مبتلا شدیم .دخترمم گرفت فقط تب کرد. یکی از اعضای خانواده بستر ...

خانومه گفتم بود عموم پزشكه گفته كه بالاترين آمار مرگ و ميرو همين دلتا داره به مردم نميگن فقط 

جفتمون دكتر رفتيم كلي دارو بهمون دادن فردا روز پنجمه  اين چهار روز خيلي اذيت شدم امروز بهتر بو ...

نترس عزیزم.مایعات زیاد بخورید همتون تازودتر از بدنتون خارج بشه.اب سیب و هویج عالیهه.کندر دم کن بخور حتما.

آویشن و پونه و نعنا و بابونه ختمی دارچین زنجبیل هر کدومو داشتی باهم دم کن بخورید.من یدفعه پارسال گرفتم.یه هفته اذیت شدم ولی خوب شدم.

حالا شوهرم ۴ روزه مریضه الان خوب شده حالا من درگیر شدم.چون اقا روز اول مریضیش فیلش یاد هندستون کرد منو هم مبتلا کرد.بهش گفتم نزدیک من نیا.گفت نه جلو کولر خوابیدم سرما خوردم.الان گلو یکم میسوزه و لرز و بدن درد خفیف دارم.

2728
خانومه گفتم بود عموم پزشكه گفته كه بالاترين آمار مرگ و ميرو همين دلتا داره به مردم نميگن فقط 

نه آمار مرگ و میر رفته بالا چون آمار  مبتلا خیلی بالاست.

نسبت فوتی به مبتلایان خیلیی کمتره.

فامیل ما بیماری زمینه ای داشت تقریبا شبیه ام اس کردنا گرفت بیچاره دیر درمان کرد چند روز بستری شد ولی الان ۱ هفته است مرخص شده حالشم خوبه.تازه اون خودش مریض بود بنده خدا دیر هم درمان کرده بود.

2738

خداروشکر ما هممون سر ده روز خوب خوب شدیم.غیر یه نفرمون ک اونم بخاطر اضطرابی ک داشت حالش بد شد.خیلی جو منفی نگیر و نگران نباش زودتر از چیزی ک فک کنی خوب میشی.فقط مایعات گرم و داروهای دکترو مصرف کن و استراحت کافی.

خدای مهربون شکرت😍