2737
2739
عنوان

بچه ها كرونا دلتا خيلي خطرناكه ؟ 🥺😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 87 پست
جفتمون دكتر رفتيم كلي دارو بهمون دادن فردا روز پنجمه  اين چهار روز خيلي اذيت شدم امروز بهتر بو ...

اره تلقین بدترین چیزه

تو اینجور تاپی‌ا نرو روحیت ضعیف میشه

آدما با هم فرق دارن اون شاید بیماریه زمینه ای داشته

مثلا فشارش بالا بوده همیشه ولی خبر نداشته و خیلی چیزای دیگه

ایشالله که زود خوب میشی  خوشگلم💞

از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لطفاً قرنطینه کنید خودتون

حالت خوش نیست بخدا کرونا ک یه روزه خوب نمیشه. میگم خوبن سالمه سالم باز میگی چرا قرنطینه نیستین. البته جایییی هم نمیرن

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
برو بابا دیوونه خودت گفتی کروناست این تاپیک کروناست 

ن من پرسیدم گفتم من اینجوری ام کروناس? شما گفتی بله. گفتم اخه خانوادم سر یه روز خوب شدن. من تازه دیروز اینجوری شدم گ سرم نداد دکتر گفت لازم نیست اونا خیلی زود رفتن دکتر من شوهرگ از صبح تا شب نبود دیرتر رفتم دکتر 

من الان فقط اسهال و حالت تهوع واستفراق دارم. یعنی کروناس؟ 

منم لرز و حالت تهوع دارم گلویم یکم میسوزه.منکه مطمئنم دارم.چون شوهرم مریض بود.حتما کرونا بوده دکتر بهش گفته علائمت به کرونا نمیخوره ولی احتمالش هم هست.اون بار اول هم که گرفت فقط یه شب بی حال بود من بیچاره یه هفته پدرم درومد.وای خدا از استرس خوابم نمیبره.علائمم ۳ ساعته شروع شده

2738
منم لرز و حالت تهوع دارم گلویم یکم میسوزه.منکه مطمئنم دارم.چون شوهرم مریض بود.حتما کرونا بوده دکتر ب ...

ن من تبو لرز و اینا ندارم فقط حالت تهوع و یکم اسهال ک رفتم دکتر بهترم

منم لرز و حالت تهوع دارم گلویم یکم میسوزه.منکه مطمئنم دارم.چون شوهرم مریض بود.حتما کرونا بوده دکتر ب ...

من شوهرم امروز 10 روزه گرفته و من 3 روزه علایم خودشو نشون داده.ولی خودتو نباز فقط ب تغذیه برس

ولی من پسرمو بردم متخصص گفت نگران بچه های زیر 10 سال نباشید در صورتی خطرناکه ک بیماری زمینه ای داشته ...

نه نداره كاش همينطوري باشه كه شما ميگين 

فقط نگران بچه ام هر چند تبش قطع شده و سرفش تو بيست و چهار ساعت ده دوازده تاس

سرعت انتقالش بالاست.

ما کل خانوادمون مبتلا شدیم .دخترمم گرفت فقط تب کرد.

یکی از اعضای خانواده بستری شد اونم بشدت ادم استرسی و ترسوییه شک ندارم همین ترس باعث شد حالش وخیم بشه.

خدای مهربون شکرت😍
نه نداره كاش همينطوري باشه كه شما ميگين  فقط نگران بچه ام هر چند تبش قطع شده و سرفش تو بيست و ...

خوب خدا رو شکر.پسر من با اسهال خیلی شدید شروع شو ی تب دو ساعته و روزی چندتا سرفه الان اسهالش خوب شده اما یکم بی حال و سرفه های خلط دار میکنه