2733
2734
عنوان

بچه ها كرونا دلتا خيلي خطرناكه ؟ 🥺😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐 با یه سرم ؟!مگه میشه حتما همه جا هم رفتن قرنطینه هم نشدن

باور کن دکتر گفته مسمویته. یه سرم زدن حالشون خوب شد

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
پس نه زیاد اذیتت نمیکنه بچه هم احتمالا گرفته دیگه اونو حتما دکتر ببر

جفتمون دكتر رفتيم كلي دارو بهمون دادن فردا روز پنجمه 

اين چهار روز خيلي اذيت شدم امروز بهتر بودم تا اون تايپكو خوندم حس ميكنم تنگي نفس دارم 

2731

خودمم دکتر گفت چیزی نیست اصلا سرم نداد بهم فقط دوتا امپول حالت تهوع و اسهال بهم زد گفت خوب میشی چیزی نیست

وای وای یعنی حرص منو در میاره اینکه طرف میدونه کرونا داره نمیشه تو خونه که متاسفانه اطرافیان خودم هم زیاد دیدم😐 از ماست که برماست بخدا این همه میگن مردم رعایت نمیکنن همین مردم خودمونیم دیگه

کاربر جدید نیستم ق
2740
ایشالا که این دوره رو میگذرونید و حالتون زود خوب میشه این دلتا از کرونا انگلیسی خیلی راحت تره اصلا ب ...

چهار روز اول خيلي اذيت بودم فردا روز پنجمه حالم بهتر شده بود پيام اون خانومو خوندم تنگي نفس گرفتم 

بخاطر خودم نيس بخاطر بچست فقط 

وای وای یعنی حرص منو در میاره اینکه طرف میدونه کرونا داره نمیشه تو خونه که متاسفانه اطرافیان خودم هم ...

اقا میگم جای نمیرن اما با یه سرم خوب شدن دکتر گفته بود مسمویته

وای وای یعنی حرص منو در میاره اینکه طرف میدونه کرونا داره نمیشه تو خونه که متاسفانه اطرافیان خودم هم ...

بخدا حرصم میگیره من دو سال و نیم تو خونه ام الان دستم هام جا نداره برای سرم رگام نازک شده

🤍
بخدا حرصم میگیره من دو سال و نیم تو خونه ام الان دستم هام جا نداره برای سرم رگام نازک شده

وا خب چ اصراری دارین کروناس. وقتی خوب شدن یعنی کرونا نبوده

2706