2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رمز و کد ملیش داشتم میرفتم تراز و درصدای ازمون قلم جیشو چک میکردم البته دست اخر بش گفتم😅

ظلم بزرگی در حقش کردی😢 بعدی😂😂

به ابلفض حلال نیست تنهایی تاپیک عکس و جنجالی و ترسناک میبینین...تگ کنین خمس بدین حلال بشه🙁
اگه مادرت وهمسرت خدایی نکرده غرق بشن کدومونجات میدی؟

مامانمو نجات میدم.( چون میدونم ساسان شنا بلده 

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
2740
رمز و کد ملیش داشتم میرفتم تراز و درصدای ازمون قلم جیشو چک میکردم البته دست اخر بش گفتم😅

وای خدا منم تودانشگاه رمز عبور دوستمو داشتم با کدملیش میرفتم آخر ترم نمره هاشو نگاه میکردم ولی آخرش از آخرین بازدید یاچی فهمیده بود رمزشو عوض کرده بودهیچ وقت نفمید من بودم😅😅😅

اسکرین آخرین چت ت روبزار😁

از کجا؟😐😐😐😂

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
2706