2737
2739
عنوان

بياين تعريف كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از مهمونامون یادمه 

تعریف کردی یادم افتاد منم تقریبا ی همچین خاطره ای دارم

رفیق ابجیم و مامانش میخواستن بیان خونمون بابت ی مراسم جشنی ماام خیلی تدارک دیده بودیم از غذادرست کردنو و هله هوله و این حرفا 

اومدن از همون اول شروع کردن باهم بگو مگو کردن سر ازدواج کردنِ رفیق ابجیم تااا موقعی ک برن 

ماام قشنگگگ تمام خستگی موند تو تنمون نفهمیدیم چی خوردیم و غذاهایی ک درست کردیم چی شد و اصن تایم جشن چحوری گذشت 

خلاصه خیلی شیک گند زدن توش😁

There is GOD💚💚💚   ..                                               

یه بار رفتم خونه داداشم .با خانمش بحث کرد رفتم طرف زنداداشمو بگیرم دعوا بدتر شد اصلا یه حس خیلی بدی پیدا کردم چون حق با برادرم بود بدتر جوش اورد و دادو بیداد 

خیلی شرمنده شدم😐😐

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728
مرده رو دیگه کار نداشته باشید دستش از دنیا کوتاهه گناه داره چرا لعن و نفرین میکنید

حقش چرا خوردم کرد چرا ؟خواستم بخوابم بهم بالشتم نداد اونوقت دخترخالمو ناز می کرد گفت برات طلا خریدم چقد خوشگله

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

يبارم خونه ى دوستم بودم منو دوستمو دختر عمشو مامانش بوديم

مامانش براى نهار به زور نگهم داشت خودشم هى اصرار

ناهار برا ما ٤ نفر يدونه رون و نصف سينه گذاشته بودن

مامانشم همون اول نصف سينه رو گذاشت تو بشقاب خودش ما سه تا هى نصف رونو به هم تعارف ميكرديم آخرشم هيشكى نخوردش برنج خالى خورديم فقط

قد ١٦٤وزن ٦٨،٧٠٠ هدف:٥٥ شروع: ١٥/٢/٩٨ حال حاضر، ٥٩،٩٠٠
من تازه فهمیدم دوماهه باردارم یه روز نیست که اشک نریزم چون نمیخاستمش نمیدونم باید چیکار کنم خیلی حال ...

۷ ماه فرصت داری آمادگی پیدا کنی .ولی اشک نریز بچه عذاب میکشه .بعضا این بچه های ناخواسته یه سوپریز خوشگل و پربرکت هستن که خدا به ادم هدیه میده .چرا آماده نیستی ؟

2738
من تازه فهمیدم دوماهه باردارم یه روز نیست که اشک نریزم چون نمیخاستمش نمیدونم باید چیکار کنم خیلی حال ...

خب بندازش. بچه ای که نمی خوای وقتی به دنیا بیاد هم میزنی سرش که نمی خواستمت. این بلا رو سرش نیار . لطف کن بهش و بندازش

عزيزم اومديم دور هم شاد باشيم

مشكلت كوچيك نيست ولى بدون جاش كجاست

برو يه تاپيك بزن هر كى غم و غصه ميخواد بياد اونجا

قد ١٦٤وزن ٦٨،٧٠٠ هدف:٥٥ شروع: ١٥/٢/٩٨ حال حاضر، ٥٩،٩٠٠
يبارم خونه ى دوستم بودم منو دوستمو دختر عمشو مامانش بوديم مامانش براى نهار به زور نگهم داشت خودشم ه ...

اونو میدادینش به من ..😂😂😂

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
خب بندازش. بچه ای که نمی خوای وقتی به دنیا بیاد هم میزنی سرش که نمی خواستمت. این بلا رو سرش نیار . ل ...

عزیزم پیشنهاد گناه نده چون اگه مرتکبش شه به همون اندازه شمام گناهکاری❤

۷ ماه فرصت داری آمادگی پیدا کنی .ولی اشک نریز بچه عذاب میکشه .بعضا این بچه های ناخواسته یه سوپریز خو ...

افسردگی داشتم دارو میخوردم 

خودمو گم کردم نمیدونم از زندگیم چی میخام بیچاره این بچه که مامانش منم نمیدونم حکمت خدا چیه به آینده که فکر میکنم دیوونه میشم همش میترسم نتونم از پسش بربیام یا دوسش نداشته باشم چون الانم حسی بهش ندارم 😞

2706