2737
2734
عنوان

بياين تعريف كنيد

383 بازدید | 76 پست

عجيب ترين يا بدترين رفتارى كه از ميزبان ديديد چى بوده؟

خودم خونه ى دوستم بودم با مامانش دعواش شد، هى دوستم جيغ ميزد گريه ميكرد هى مامانش جيغ ميزد و پاى منو ميكشيد وسط كه ميبينيش؟ توام با مامانت اينطورى ميكنى؟ توام اينحورى هستى؟

صميمى هم نبوديم😐 نميزاشتنم كه برم

قد ١٦٤وزن ٦٨،٧٠٠ هدف:٥٥ شروع: ١٥/٢/٩٨ حال حاضر، ٥٩،٩٠٠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂😂😂😂

وای ببخشید خیلی بد بود

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
خونه مادر بزرگ خرم رفتیم خیلی تابلو بی احترامی کردن خدا لعنتش کنه توی قبره الان

این قسمت: خره پیری در قبر😈😬😂😂

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀

يبار ديگه هم خونه ى عمم بودم

اولين بار بود كه تنها ميرفتم خونشون و مامان بابامو خواهرم نبودن

عمم و پسرش دعواشون شد، پسرش بهش ميگفت گوه نخور عمم از اونور فوشاى بدتر ميداد

من كپ كرده بودم فقط نگاشون ميكردم

اين وسطا عمم به شوهرشم فوش ميداد كه خاك تو سرت هيچى به پسرت نميگى شوهرشم ميخنديد

حالا شوهرش و پسرش جفتشون پزشكن عمم هم مدير مدرسه😐😐😐😐😐😐

قد ١٦٤وزن ٦٨،٧٠٠ هدف:٥٥ شروع: ١٥/٢/٩٨ حال حاضر، ٥٩،٩٠٠
من بگو

من تازه فهمیدم دوماهه باردارم یه روز نیست که اشک نریزم چون نمیخاستمش نمیدونم باید چیکار کنم خیلی حال روحیم داغونه به آینده که فکرمیکنم دیوونه میشم خیلی سخته امادگی اتفاقیو نداشته باشی و پیش بیاد دوره ی بارداری شیرین ترین دوره زندگی هر خانوم برای من چقدر تلخه 😞😞

2706