2737
2739
عنوان

سربازیش خییلی سخت میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 56 پست
بعد اینکه زیاد ازشون کار میشکن عزیزم؟زیاد خسته میشن؟ میشه در کنار سربازیش یه فعالیت دیگه هم بکنه؟

نه اصلا داداشم میگفت اموزشیشون فقط سخت بود نیروی انتظامی باشه سختیش زیاده ولی داداشم نیروی هوایی بود خیلی راحت بود میگفت اصلا سخت نبود ولی خب معمولا اقایون چون شکموان براشون سخته غذای بی مزه و کم بخورن میگفت غذا خیلی کم میدادن بهشون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هفته پیش خبرش رو خوندم دیپلم ۵۰ میلیون و لیسانس ۷۰ میلیون و  همینطور برو بالا

واییییی خبر تازه بووووود ؟؟؟؟؟ 

خدا از دهنت بشنوهههههههه🥲🥲🥲 نگفته بود باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟

هی تویی که داری اینو میخونی خدا دلتو بخندونه ؛ )) 🍭🍓🪄
2728
فقط لب مرز سخته اونم چون متاهله شهر خودشِ بقیه جاها  بخور وبخواب

بعد کسی که سربازی نرفته ، تحصیل هم نکرده ولی شرایط معافی رو داره چی ؟ باید چیکار کنه ، میتونه معافی بگیره یانه چون دیر کرده

✌️                                                https://harfeto.timefriend.net/16303622788192                         
2738
نه عزیزم ما شمالیم لب مرز نیستیم  یعنی راحته؟ میتونه همزمان باهاش یه فعالیت ویگه هم بکنه؟؟

بشتگی به خودش داره،ولی فکرنکنم مگه شغلش طوری باشه که دست خودش باشه اما اداری و اینا فکر نکنم

واقعا عزیزم؟ در کنارش یه فعالیت ویگه هم میتونه بکنه؟؟ خیلی خسته نمیشن؟

همسر من فعالیت دیگه نمیکرد چون اونموقع دوست بودیم و سر کار نمیرفت اصلا

ولی سربازیش زیاد سخت نبود به نظرم چون همش با هم بیرون بودیم

بشتگی به خودش داره،ولی فکرنکنم مگه شغلش طوری باشه که دست خودش باشه اما اداری و اینا فکر نکنم

نه عزیزم شغل دولتی که نه 

مثلا میخوایم با هم برای کنکور بخونیم میخواستم ببینم شرایطش هست یا نه وقت میکنه؟؟

2706