2737
2739

چه رشته‌ای؟

میتونید برید درس بخونید. چون آرایشگری رو بعدا هم میشه یاد گرفت ولی درس نه. در ضمن میتونید هر دو رو در کنار هم یاد بگیرید

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اصلا آدمه تحصیلکرده تومنی با آدمای دیگه فرق داره 

روی آدم حساب باز میکنن 

در کنار درس همه چی آدم بلد باشه خوبه

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
سخت نبود یاد گرفتنش؟

من کلاس نرفتم درحد حرفه ای بلدم خودم     فقط پول دادم که اسممو ثبت نام کنن امتحان فنی حرفه ای الان دارم کتابشو میخونم فعلا 

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
2728
چه رشته‌ای؟ میتونید برید درس بخونید. چون آرایشگری رو بعدا هم میشه یاد گرفت ولی درس نه. در ضمن میتون ...

هر دورو نع چون اگه هدفم دانشگاه شد میخام خیلی جدی برا معلم شدن بخونم

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 
هر دورو نع چون اگه هدفم دانشگاه شد میخام خیلی جدی برا معلم شدن بخونم

خب ببینید ب کدوم بیشتر علاقه دارید و به نظر خودتون توی کدوم میتونید موفق‌تر باشید. هر کسی خودشو بهتر از بقیه میشناسه

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚
2740
من انتخابم ارایشگری بود.. الانم دارم مدرکشو میگیرم  میکاپ.. همین دوتا گزینه رو داشتم

ازمون دادی؟🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
ازمون دادی؟🐰

نه هنوز گفتم که فعلا دارم  کتابشو حفظ میکنم بعدش برم امتحان بدم...    موقعیتم یکم فرق میکنه.. بچه کوچیک دارم  رفتم ثبت نام کردم کلاس  بهش گفتم با بچه سختمه‌‌‌...

یه مدل داد زیر دستم‌گف نصف صورتشو میکاپ کن.. هررچی که بلدی... شروع کردم کار کردن...  گف همه چیو بلدی  نیازی به کلاس نیست..  دیگه‌موندم خونه کتابشو هروقت حفظ کردم میرم آزمونشو بدم

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
نه هنوز گفتم که فعلا دارم  کتابشو حفظ میکنم بعدش برم امتحان بدم...    موقعیتم یکم فرق ...

یعنی انواع سایه ها رو بلدی و کانتور کردن صورت و....

خیلی خوبه

منم کلاس میرم ۲۱ ازمون دارم استرس دارم..🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
2706