2737
2739

درست

چيه ارايشگاه دختر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به شخصه به نظرم ادامه تحصیلات عالی

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
2738

من درسمو خوندم ليسانس گرفتم 

چون معتقدم تحصيلات شعور نمياره اما اگه تحصيلات داشته باشم قطعا از ادمي ك قبلا بودم بهتر خواهم شد 

الان دارم كارمم ميكنم ك كارِ زيباييِ

🔥😈🤖  n  v  •  s  •  b  l  e  •                                         💁🏻‍♀️Devil hard invincibile and brave as a lion

ارایشگری

هرچی ادم غمگینه ریخته تونی نی سایت 😁😁ادم وقتی میاد غم وغصه ادمارو میبینه فقط ولی چیکارکنم کاربری قبلیموگفتم لغوکردن باز اومدم نتونستم دووم بیارم معتاد نی نی سایت شدم انگار 😅😅😅
اخه میترسم درس بخونم آخرشم بیکار باشم

بیکار باشی و لی تحصیلات داری 

کنارش برو مهارت آرایش یاد بگیر 

ولی درس اولویته

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30