2733
2734
عنوان

به شوهرم‌گفتم نمیام.حق دارم؟

459 بازدید | 28 پست

خواهر شوهرم لعد دوماه از عروسیمون امروز زنگ‌زده که میخوام دعوتتون کنم باغ

اونوقت به شوهرم‌گفته میخوام برا شوهرم تولد بگیریم برید براش کیک بخرید بعد فردا صبح باهم بریم براش کادو هم بخریم بعد بیاین

منم به شوهرمگفتم اگه دعوتی برا ماست اینقد نباید بهمون کار میداد انجام بدیم بگو من شیفت دارم‌نمیایم 

حق دارم بنظرتون؟

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖

قشنگ مشخصه بخاطر ما نیست مگه ما نوکرشونیم

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖

😐😐😐😐😐چرا اینقدر بی سیاستی فرزندم😐😐😐

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه خواسته دو کار یکار کنه یکم کوتاه بیا

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2731

حق داری😐

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
😐😐😐😐😐چرا اینقدر بی سیاستی فرزندم😐😐😐

چرا

2740

خب عزیزم برادرش هست سعی کن باهاشون لج نکنی و روتون توی روی هم باز نشه..... چون بالخره یک عمر میخواین چشمتون توی چشم هم باشه 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
حالا یه تولده برید خوش باشید 

اخه حرصم میگیره من برم دنبال کیک و کادو اگه ما دعوتیم که فقط باید بریم

حالا دست تنها بوده میخواسته داداشش کمک کنه برای خرید کیک، چه اشکالی داره؟ ناراحت نشو عزیزم. دوماه که خیلی نگذشته منو کسی دعوت نکرد یکسالم هست عروسی کردم 

اما اگه به این دلیل نری الکی خودتو بد میکنی