2733
2734
عنوان

بیاین یکم دلداریم بدین😞

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 43 پست
ببین من به عنوان ی ادمی ک پشت کنکور بودم بدون هیچ شکی بهت میگم قطعا دختر با استعداد و درس خونی هستی ...

هیچی نخوندم اصلااا ک این شدم 

حالا هم ک نشستم دارم میخونم صبحا با استرس از خواب بیدار میشم خودمو کنترل میکنم میرم میشینم میخونم هی این فکرا میاد سراغم الان ک میخوام برم ناهار بخورم ازاسترس هیچی از گلوم پایین نمیره😭 ضعیف شدم 

میگم انقدر اشتباع کردم ک حالا مامانم باید مدام قیافش ناراحت باشه و هی مردم وای وای کنن پشت سر من😭 و اونم دیگ بیشتر ناراحت میشهه چجوری میخواد یک ساااال تحمل کنه😭 اگ بعد امسالم ی پیراپزشکی قبول نشدم چی😭

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
فقط یچیزی  امسال تا میتونی کلاس خصوصی برو  خیلی خیلی تاثیر داره  درس خوندنتو راحت ...

وقت نمیکنم همینجوریش میشینم چهار پنج ساعت ی زیست بخونم 

تا بهمن دوتا پایه زیست بدون مرور خوندم😔😔 

دیگ اگ کلاس بخوام برم ک هیچی

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نخوندم اصلااا ک این شدم  حالا هم ک نشستم دارم میخونم صبحا با استرس از خواب بیدار میشم خود ...

عزیزم طبیعیه ناراحت باشع 

چون تازه رتبه ها اومده یخورده حساسه 

ولی ی مدت ک گذشت ببینه ک داری قشنگ برا سال بعد تلاش میکنی اونم انگیزه میگیره و اروم میشه خودشم تازه کمکت میکنه 

مطمئنم محکم تلاش کنی حتما امسال رشته خوبی قبول میشی چون نخونده این شدی قطعا خیلی با استعدادی 

فقط تا میتونی کلاس خصوصی پیش چن تا معلم عالی برو 

من باورت میشه از ریاضی هیچی سر در نمیاوردم و سال اوب و دوم کنکور صفر زدم ولی سال اخر با کلاس خصوصی رفتن تونستم 40 درصد بزنمش

2731
عزیزم طبیعیه ناراحت باشع  چون تازه رتبه ها اومده یخورده حساسه  ولی ی مدت ک گذشت ببینه ک ...

کاش وقت میکردم😭 از خدام بود برم

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
2740
رفت و امدش خیلی میشه ساعتش  خصوصی هم یعنی بیاد تو خونه بام کار کنه؟

تو خونه هم میشه ولی هزینه ت میره بالا

فک نکنم برا هر درسی بیشتر از دو جلسه تو هفته برات بذارن

چن نفر با هم ی گروه تشکیل میدین میرین پیشش کلاس 

دیگه هزینه اون جلسه بینتون تقسیم میشه 

درکل زیاد وقت نمیگیره 

اره فیزیکم میرفتم ولی خوشم نمیومد از فیزیک دیگه نرفتم 

زیست سالای قبلت چند زدی 

خیلی مرورش کردی تا پیراپزشکی اوردی؟

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!