2726
عنوان

بیاین یکم دلداریم بدین😞

295 بازدید | 43 پست

پشت کنکورم ازاینک مامانم با ننگی ک من با دوسال کنکور دادن بالا اوردن میخواد چیکار گنه دارم دیوونه میشم 

خیلی فشار روشه😭😭 چی جواب مردمو بده 

خورد میشه😭😭😭😭 

دارم میخونم ولی هی اینا میاد تو فکرم

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ننگ؟؟؟؟

مگه مچتو با پسر مردم گرفتن

این چ حرف مزخرفیه؟؟؟؟

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
افتضاحه رتبم هیچی نخوندم

وقتی هیچی نخوندی سال بعدم نمیخونی 

برو براساس سوابق تحصیلیت ثبتنام کن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

وا ننگ چیه چه عجله ای داری زود وارد دانشگاه بشی و چند سال بعد بشینی غصه بیکاریتو بخوری بشین با تمام قوا برای ی رشته خوب بخون انشاا...قبول میشی هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد سخت تلاش کن الان موقع عقب کشیدن نیست

ننگ چیه

این حرفا چیه میزنی 

بشین با خیال راحت بخون امسال قبول میشی انشالله

خیلیا پشت کنکور میمونن 

چون واقعا سخته 

خودمم سه سال کنکور دارم بالاخره یکی از رشته های پیراپزشکی قبول شدم

بچه داداش من هیچی مجاز نشد حتی آزاد مامانش ب تعنه میگه دخترم بورسیه شده باباش غیرتی بود گفت نمی‌ذارم بره🤣🤣🤣🤣

من هنوزم پیش تو گیره دلم...من هنوزم واسه تو میره دلم ...سیرم از عالم و ادم وقتی ..نیستی میگیره دلم... من همونم ک بهش بد کردی.... بری صد بار باز میخوام بر گردی...خوب نبودحالم همینجوریشم...ک تو بدتر کردی
ننگ؟؟؟؟ مگه مچتو با پسر مردم گرفتن این چ حرف مزخرفیه؟؟؟؟

خود مامانم میگفت🤷🏻‍♀️ میگفت ننگ بالا اوردی چهل هزار شدی دو سال

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
2706