2733
2739

منم دخترمو بعد ۱۴ ماه حامله شدم خیلی دعاها خوندم درسته زمان زیادی نبودولی دلم شکسته بود فکر کنم من به این راحتی باردار نمیشم ماه پیش یه بار اقدام کردم برای دومی نگرفت باید باز یکی دوسال تو اقدام باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای جانم حکمت خداروباش فاصله سنیشون چقدره الان حوصلش میکشه

واقعا آدم تو کار خدا میمونه

هر کدوم حدود دوسال 

تا از شیر گرفت باردار شد 

خودش الان 40و خورده ای سن داره ولی ماشالا حوصله اش خوبه 

ولی خوب بچه هاش هم ماشالا خیلی شیطون هستن 

منم الان دومی رو میخام 

خدا کنه این یکی بی دردسر بیاد

واقعا آدم تو کار خدا میمونه هر کدوم حدود دوسال  تا از شیر گرفت باردار شد  خودش الان 40و ...

خوش بحالش اعصابش میکشه ☹من یدونه دارم کم مونده بود از اعصابی که نزدیکه ۳ ماهه برای جیش دخترم داغون کردم ۳روز پیش کلا فلج بشم😑برای دومی تصمیم قطعی نمیتونم بگیرم چه برسه سومی😢بچتون چند سالشه؟

2740

من دخترموبه دنیاآورده بودم ی خانمی بعداز۱۴ سال بچه دارشده بود.یک عالمه فامیلاش اومده بودن پشت در گریه میکردن شوهرش طفلی مثل ابربهارگریه میکرد.ی پسر سفیدخوشگل دنیاآوردهبود.انشالله هرکسی بچه میخوادخدابزودی زود ی سالمشونصیبش کنه الهی آمین

من تازه فهمیدم دوماهه باردارم یه روز نیست که اشک نریزم چون نمیخاستمش نمیدونم باید چیکار کنم خیلی حال روحیم داغونه به آینده که فکرمیکنم دیوونه میشم خیلی سخته امادگی اتفاقیو نداشته باشی و پیش بیاد دوره ی بارداری شیرین ترین دوره زندگی هر خانوم برای من چقدر تلخه 😞😞

خوش بحالش اعصابش میکشه ☹من یدونه دارم کم مونده بود از اعصابی که نزدیکه ۳ ماهه برای جیش دخترم داغون ک ...

عزیزم   می‌فهمم واقعا بچه داری سخته ولی شیرینی اش صدبرابر بیشتره 

بعد باردار شدنم همیشه دعام همین بوده که هر کی میخاد خدا بهش بده 

دختر من الان 15 ماهشه

عزیزم   می‌فهمم واقعا بچه داری سخته ولی شیرینی اش صدبرابر بیشتره  بعد باردار شدنم هم ...

بله صدرصد دختره من بعد ۱۴ ماه با دارو شده انگار ۱۴ سال بود تو انتظار بودم مامان بزرگ و خاله هام نگران بودن😐😂خدا گل دخترتونو حفظ کنه