2733
2739
من هم تیروییدم کم کار بود هم تنبلی تخمدان هردکتری جواب آزمایشاتمو نشون میدادم میگفتن باید زودتر از ۳ ...

اینم بگم بهتون بنظر عامل اصلی نازایی استرسه من کاملا بیخیال بودم و خدا داد وقتی استرس داشته باشه مادر یه هورمونی ترشح میشه ک مانع انجام لقاح میشه

یسال اینور اونور این ازمایش اون ازمایش گفتن هیچ‌مشکلی ندارید....حتی عکس رنگی انداختم سالم بودم...باخ ...

یعنی میشه منم باردار بشم؟؟😢😢

بخدا از غصه موهام سفید شده...زیرچشام شدییییدااا گود افتاده...دیگه نمیکشم خداااااا😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هم تیروییدم کم کار بود هم تنبلی تخمدان هردکتری جواب آزمایشاتمو نشون میدادم میگفتن باید زودتر از ۳ ...

به حرف دکترا اصلا نیست

دختر عمه مامانم 18 سال باردار نشدن دکتر گفت دیگه نمیشی حتی ای وی اف هم احتمالش خیلی کمه 

اما چند ماه بعدش طبیعی باردار شد الان سه تا بچه داره

2740
به حرف دکترا اصلا نیست دختر عمه مامانم 18 سال باردار نشدن دکتر گفت دیگه نمیشی حتی ای وی اف هم احتما ...

الهی شکر😍

دقیقا تو قضیه بارداری اصلا نباید حرف دکترارو حرف حساب کرد من با تموم پوست و استخونم ب این نتیجه رسیدم چون ۷_۸تا دکتر خوب رفتم همه حرفشون یکی بود اما خلاف حرف همشون باردار شدم پس این یعنی حرف دکترا راجب باردارشدن یا نشدن چرت محضه

من خودم پلی کیستیک بودم و اصلا فولیکول خوب نداشتم 6 ماه تموم دارو خوردم و هیچ چی تغییر نکرد بدتر شدم و بهتر نشدم کیت تخمک گذاری اصلا دو خطه نمیشد زخم و عفونت داشتم دیگه دکتر نرفتم چند ماه گذشت  دکتر رفتیم آزمایش واسه شوهرم و دیدیم هم مقدار هم تحرک خیلی ضعیفه و واریکوسل داره نوبت زدن که بعد تعطیلات عید عمل کنه خیلی گریه کردیم برام مهم نبود خودم مشکل داشته باشم اما دیدم شوهرم اینجوریه و انقد روش تاثیر گذاشته خیلی ناراحت شدم یکماه مونده بود به عید از یه طرف میرفتیم خرید و از یه طرف چشامون پر اشک اون ماه خودمونو بستیم به گرمی آجیل پسته موز کاچی حلوا شیره انگور انجیر ویتامینه و مکمل گفتیم قبل عمل یه بار دیگه امتحان کنیم 9 فروردین بود که بعد دو سال فهمیدم باردارم دستام از خوشحالی میلرزید یه روز با شوهرم تا شب از خوشحالی اشک ریختیم الان هر لحظه خدا رو بخاطر تو دلیم شکر میکنم