2737
2734
عنوان

میشه بیاین بگید چکار کنم کاردرست چیه جایی واسه دردودل ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 34 پست
یمدت نرو اصلا ارتباط نداشته باش تا قدرتو بدونه 

تو جای من بودی بخاطر بخاطر بچه نمیرفتی؟

عاشقان ماه هستم.اگر دوست داشتید به صورت ناشناس میتونید حرفی یا نظری برای خودم یا تاپیکام بنویسید.دوست دارم بخونم خیلی برام مهمه.                         https://harfeto.timefriend.net/16431104265148
تو جای من بودی بخاطر بخاطر بچه نمیرفتی؟

نه وقتی مادرش دوست نداره برم خونش خودمو کوچیک نمیکنم

* کاش میشد سر تموم این سخنرانهای انگیزشی رو کرد زیر آب ، بعد در حالیکه دارن "خفه" میشن بهشون گفت : فقط مثبت فکر کن ...*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ کس نیست چرا بگید من چکار کنم😔

عاشقان ماه هستم.اگر دوست داشتید به صورت ناشناس میتونید حرفی یا نظری برای خودم یا تاپیکام بنویسید.دوست دارم بخونم خیلی برام مهمه.                         https://harfeto.timefriend.net/16431104265148
2731
این چندروز یه زنگ یا پیام نداده که ببخشید یا منظور نداشتم و اینا حالا پنجشنبه زنگ زده به خونه مامانم ...

یه زنگ بزن حال بچه روبپرس،زیادی تودست وپاشون نباش که‌ ازبودنت خسته بشن وتوقع اینکه هرجامیرن به شمای مجردهم بگن نداشته باش تاخودت راحت باشی

شاید دعواشون شده.

زنگ بزنی بگی میام اونم بگه نیا که بدتره.

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
خدانکنه بچش کرونا نگرفته باشه من دارم دیوونه میشم خیلی نگرانشم اخه چرا از جمعه تا الان اسهالش خوب ن ...

وقتی رستوران میرن تو این شرایط دلتا توقعی جز این نمیشه داشت. انشاا... خوب شه

2738

ببین درسته نگرانی ولی حال بچه خواهرت رو از مامانت بپرس بگو اون خبر بگیره 

وقتی اونطوری باهات رفتار کرده تو هم سرسنگین باش باهاش یکم

قلبم رو بشکن؛اگه دوست داری هزار بار قلبمو بشکن،به هر حال قلبم مال تو بود که بشکنیش🍂

بنظرم حال بچه رو حتما بپرس.یا زنگ بزن شوهر خاهرت بگو خاهرم گوشیش نگرفته میخاستم حال بچه بپرسم .جویای حالش شو

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

نه از طریق مادرتون تو جریان احوال خواهر زاده تون باشید 

برادر زاده منم تب و اسهال و استفراغ داشت دو روز بستری کردن بهتر شد میگفتن اینم یه ویروسه برای بچه هاست 

ولی ب نظرم نه برید دیدن بچه نه زنگ بزنید از بقیه حالشو بپرسید 

هیچ کس نیست چرا بگید من چکار کنم😔

عزیزم معلومه خیلی دلسوز ومهربونی از حرفات برداشت کردم که هروقت خواهرت کمک نیاز داره میری کمکش میکنی واین شده یه وظیفه  برای خواهرت 

عزیزم مرزها رو جابه جا نکن قرار نیست همیشه دردسترس باشی وکمکیار 

میتونی یه تماس بگیری وجویای حال خواهر زادت باشی یاپیامک بدی ، انتظار کمک داشت حتما نرو 

تا بدونه بی احترامی که بهت کرده اشتباه بوده 

خواهر شوهر منم به خواهرش کمک میکنه همیشه ولی اخرش خارو میشه 

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

خدایا شکرت ♥️♥️♥️
2706