2737
2739

سه شنبه هفته پیش رفتم خونه خواهرم.هم سری بهش بزنم هم با بچه دوسالش بازی کنم منو خبیلی دوس داره.قبلش زنگ زدم میام گفت باشه‌.بعد که نشستم رو مبل سرش رفت تو گوشیش.منم تشنم شد رفتم خودم ی لیوان اب اوردم.بچش گفت خاله برام ps بازی کن.منم داشتم بازی میکردم.بلند شد رفت اشپزخونه غذا بچرو اورد.گوشیشو اورد گذاشت جلو بچه گف با این بازی کن.بازم بیتفاوت به من.گفتم غذاش تموم نشد میگه تو میخوای خاموش کنی بکن این حواسش به گوشیه.خاموش کردم خواهرزادم گریه کرد روشن کردم دوباره براش بازی کردم تا غذاشو خورد.بعد رفته تو اشپزخونه شروع کرده ظرف شستن.یکی دوبار پرسیدم چه خبر میگه هیچ خبری هیچی.هی هم به بچش میگفت چراغارو خاموش کن برو تو اتاق تا بخوابونمت.بچش کتاب اورد براش ی کم خوندم.بعد بلند شدم رفتم تو اتاق لباس بپوشم برم .رفتم لباس پوشیدم نشستم رومبل بپرسم چشه.از اتاق اومده بیرون میگه چرا لباس پوشیدی.میگم تو که که دوس نداری من بیام اینجا چرا وقتی زنگ زدم نگفتی نیا سرزده نیومدم نه اینکه بهم بیمحلی کنی.میگه اره میگم نیا دیگه اینجا دستم به بچه و مریض داریه(شوهرش چند روز بود کمر درد داشت جالبه که اون چند روز خودش گفت بیا کمکم رفتم ۳ روز موندم کمکش کردم!)حوصله مهمون داری ندارم چیه میخوای ازت پذیرایی کنم.منم گفتم چطور جمعه که همه رو دعوت کرده بودی حوصلشو داشتی.میگه از جمعه هیچ کس سارا هم (اون یکی خواهرم که متاهله)خونه من نیومده.تو هم دیگه نیا اینجا.منم گفتم این حرفارو به شوهرتم میزنی به خواهرم گفتم نیاد میگه نه ما الان تنهاییم.میگم اخه شوهرتم چند وقتیه اخلاقش تغییر کرده انگار کم محلی میکنه.هیچی نگفت.منم گفتم بچه رو ببر اتاق من برم.برد تو اتاق منم لیوانی که توش اب خوردمو شستم و اومدم.دلم خیلی شکست امروز.میتونست بگه نیا نه اینکه اینطور رفتار کنه.دیگه پامو خونش نمیذارم نه دیگه برای کمک میرم نه دعوتی.بدرک بذار همه بفهمن.

بعدش زنگ زدم گفتم هروقت خسته ای بگو میام دنبال بچه میبرمش خونه ماامان باهاش بازی کنم حوصلش سر نره یا میام سه تایی میریم بیرون.

بقیه شو هستید بگم؟

عاشقان ماه هستم.اگر دوست داشتید به صورت ناشناس میتونید حرفی یا نظری برای خودم یا تاپیکام بنویسید.دوست دارم بخونم خیلی برام مهمه.                         https://harfeto.timefriend.net/16431104265148

عزیزم یه مدت سرسنگین برخورد کن

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

این چندروز یه زنگ یا پیام نداده که ببخشید یا منظور نداشتم و اینا حالا پنجشنبه زنگ زده به خونه مامانم با مامانم حرف زده میگه ایلین فردا میاد رستوران میخوایم با سارا(اون یکی خواهرم که متاهله)رستوران بریم براش رزرو کنم؟مامانم پرسید منم گفتم نه نمیام.اخه همیشه خودش بهم پیام میداد یا به گوشیم زنگ میزد که میای فلانجا بریم یا نه.منم چون خودش ی زنگ نزده نرفتم.شاید اگر به گوشیم زنگ میزد میرفتم.جمعه نرفتم رستوران دیگه

حالا فهمیدم جمعه زستوران رزرو کردن با اون یکی خواهرم که متاهله و شوهرش و خودش و شوهرش و بچه دوساله پاشدن رفتن رستوران.منم خیلی ناراحتم انتظار نداشتم وقتی من نرفتم اونا برن میتونستن یه روزی برن که منم ناراحتیم رفع بشه یا منم بیام.

حالا امروز فهمیدم خواهرزادم از جمعه شب اسهال گرفته و خوب نشده تا الان دکتر رفته ی کم دارو داده گفته خوب نشه بیاین ازمایش مدفوع بدید.یه پیام بدم حال بچشو بپرسم؟

یا برم دیدن بچه؟خیلی نگرانشم

دلم نمیخواد شوهرش متوجه اختلاف ما بشه چون من همیشه وقتی بچه مریض بود کنارش بودم

عاشقان ماه هستم.اگر دوست داشتید به صورت ناشناس میتونید حرفی یا نظری برای خودم یا تاپیکام بنویسید.دوست دارم بخونم خیلی برام مهمه.                         https://harfeto.timefriend.net/16431104265148

خدانکنه بچش کرونا نگرفته باشه من دارم دیوونه میشم خیلی نگرانشم

اخه چرا از جمعه تا الان اسهالش خوب نشده

چندسالس خاهرزادت

دوسالشه دوسال دوماه

2706