2733
2734
عنوان

بچم از دیشب توی تب میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 29 پست
۸ سالشه ۴۵کیلو

خدا برات نگهش داره انشالله کرونا نباشه و زود خوب شه .از الانم آب نمک رقیق کن بده قرقره کنه بزرگه دیگه ماشالا تند تند دست و پاهاشو بگو با آب ولرم بشوره خدا خودش ب داد بچه هامون برسه تو این شرایط 

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒
خدا برات نگهش داره انشالله کرونا نباشه و زود خوب شه .از الانم آب نمک رقیق کن بده قرقره کنه بزرگه دیگ ...

😭😭😭حالم خیلی بده اینقد استرس دارم لبام میلرزه

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام غذا معمولا سوپ وغذاهای کم چرب و......

۱.

اما برای دمنوش اب رو بزار حوش بیاد بکم زرچوبه . زنجفیل.اویشن .زعفران بریز توش جوش ریز که زد بزار ولرم بشه با ابلیمو عسل مخلوط کن بده بخوره

۲

دمنوش بو مادرانم بهش بده

۳

پیاز رو بده یه کوچولو بجوه .بعد رو زبونش نگه داره .از راه دهان نفس بکشه .نفسشو تو سینش نگه داره وبازدم رو از بینی انجام بده.چن بار در روز

۴

غرغره اب نمک ومقداری سرکه

مهم ترینشم نداشتن استرس

ما با همین نسخه وداروهای دکتر خوب شدیم ریه هامونم درگیر بود

خدایا منو به آرزوهام برسون😍
اب چ میوه ای؟

آب هویج بده آب لیمو تازه با عسل هم خوبه البته قبلش باید تبش پایین بیاد تا چیزی ضرر نکنه براش حتما ببرش دکتر

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒
2728
سلام غذا معمولا سوپ وغذاهای کم چرب و...... ۱. اما برای دمنوش اب رو بزار حوش بیاد بکم زرچوبه . زنجف ...

۱ ک نه نمیخوره

۲و۳و۴ انجام میدم ممنون

سوپ نمیخورع 

گوشت فقط چرخ کرده

چکار کنم؟

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
😭😭😭حالم خیلی بده اینقد استرس دارم لبام میلرزه

ن نگران نباش چیزی نیس ک تبشم پایین میاد باز میگه میخنده استرس داشته باشی اونم نگران میشه چطور خوب شه پس؟ تو باید الان بهش آرامش بدی خب

اب چ میوه ای؟

من خودم کرونا گرفتم فقط باید مایعات ولرم بخوری چون ویروس محیط مرطوبو دوست داره و بهش میچسبه بعد چون مایعاات دفع میشه ویروسم باهاش دفع میشه.اب سیب و هویج و اب خالی فراوان.سوپ رقیق ساده.اصلا غذای چرب نخور.لبنیات نخوره.سرخ کردنی ممنوع.میوه فراوان بخوره.در خانه اگه دستگاه بخور داری دو بار بخور بابونه عالیه.هندوانه نخوره.هوا در جریان باشه و مرتب لباساشو عوض کن.داروی امام کاظم هم عالی بود.من خوردم.

2738
۱ ک نه نمیخوره ۲و۳و۴ انجام میدم ممنون سوپ نمیخورع  گوشت فقط چرخ کرده چکار کنم؟

تاپیک قبلتو خوندم اگه بچت فقط تب داره و مریض نیس ی سرکتاب براش باز کن شاید از اون کتکا میترسه.

ی بار پسر منم دوسالش بود جیش کرد تو شلوارش مامانم آروم بهش زد ولی اون ترسید شب شد یهو تب کرد هرکاااری کردم تبش قطع نشد دکترم بردم اثر نکرد هزیون میگف تو خواب مادرمم طفلی ناراحت شد بعد سرکتاب ک باز کردیم درس شد نگو مامانم همزاد داره و وقتی بچه‌ای رو بزنه همزادش میزنه

بخور و حمام خیلی خطرناکه برای کسی که ریه اش درگیره . کرونا دارو نداره هنوز ، چیزایی که دکترا میدن فقط برای اینه که مردم توقع دارو دارن . فقط استراحت و مایعات . هیچ چیزی ثابت نشده که واقعا موثره . رمدسیویر فقط برای بیماران بدخیم توی آی سیو باید تجویزبشه چون عوارض بدی داره و ممکنه خونریزی بده . 

2706