2733
2739
عنوان

بچم از دیشب توی تب میسوزه

371 بازدید | 29 پست

سلام 

چن وقتیه سایت نیومدم 

الانم فقط برای شنیدن جواب های خوبتون اومدم لطفا کمکم کنید

از دیشب ۲تا استامینیفون دادمش

ولی همچنان تب داره و نفس کشیدنش ب سختی

ساعت ۸میبرمش ازمایشگاه تا تست بده

اگ کرونا بود و مثبت بود چ رژیم غذایی و دارو هایی بدم؟

دارو کرونا چیه؟

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله کرونا نیست اگ تبش بالای ۳۹ درجه هست و سنش بالای ۶ ماه،میتونی شیاف دیکلوفناک بزاری متناسب وزنش(مثلا اگ ده کیلوهست ۱/۶بزاز نه بیشتر!) مث اب رو اتیش میمونه،(زیادتر خیلی خطرناکه)

2731

ب غذاش برس تا دارو ندی ک عفونتش خوب شه تبش هست دیگه پسر منم دوروز تو تب سوخت با اینکه استامینوفن و سرما خوردگی دادم .اما بردیمش دکتر سفالکسین و اینا داد تبش همون چن ساعت اول قطع شد حتما بهش ویتامین هم بده بهش برس با این حالش درسته ک بدقلقی کنه ولی استرس نداشته باش

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒
انشالله کرونا نیست اگ تبش بالای ۳۹ درجه هست و سنش بالای ۶ ماه،میتونی شیاف دیکلوفناک بزاری متناسب وزن ...

۸ سالشه

۴۵کیلو

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

مایعات فقط بده بهش

آبمیوه ومیوه،،،، بایدحسابی بهش برسی

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین

به هیچ عنوان تقویتی و ویتامین دی استفاده نکن .این ویتامین دی سبب لخته شدن خون در بدن میشه البته در زمان مبتلا به کرونا .اصلا استفاده نکن دایی من استفاده کرده و الان خون در پاها لخته شده.علت مرگ بیماران هم همینه دکتر نادون میاد ویتامین دی میده.این که میگم نده پسر عمه شوهرم امریکا پزشکه.اون برامون گفته

2738
انشالله کرونا نیست اگ تبش بالای ۳۹ درجه هست و سنش بالای ۶ ماه،میتونی شیاف دیکلوفناک بزاری متناسب وزن ...

من خاک تو سرم نشه پس چرا برا بچه پانزده ماهم شیاف استامینوفن رو کامل استفاده میکنم☹️ضرر داره واقعا ینی؟

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒
ب غذاش برس تا دارو ندی ک عفونتش خوب شه تبش هست دیگه پسر منم دوروز تو تب سوخت با اینکه استامینوفن و س ...

چشامو چن ماه پیش لیزیک کردم اینقد بی خوابی کشیدم میسوزه😭😣

امروز بعد تست میبرمش دکتر

به هیچ عنوان تقویتی و ویتامین دی استفاده نکن .این ویتامین دی سبب لخته شدن خون در بدن میشه البته در ز ...

چشم ممنون ک گفتی❤

بهش اب سیب طبیعی بده ترجیحا سیب کال،عناب هم خوبه، ( رازیانه +زیره)۲۰دقیقه بجوشه بعد بهش(بابونه+پونه کوهی+اویشن+عناب+سیب)اضافه کن ده دقیقه بمونه بعدش از صافی رد کن با ی قاشق عسل و یک جامع امام رضا بهش بدع من خودم تب و بدن درد شدید داشتم دوبار خوردم خوب شدم

داروی امام کاظمم مدام بهش بده

مایعات فقط بده بهش آبمیوه ومیوه،،،، بایدحسابی بهش برسی

اب چ میوه ای؟

بهش اب سیب طبیعی بده ترجیحا سیب کال،عناب هم خوبه، ( رازیانه +زیره)۲۰دقیقه بجوشه بعد بهش(بابونه+پونه ...

بچه این چیزا نمیخوره ک😭

2706