2733
2739
عنوان

خودم به خودم آمپول نوروبین زدم

1514 بازدید | 33 پست

خیلی میترسیدم ولی سوزنو که وارد کردم دیدم اصلا درد نداره و دستم خیییییلی سبکه آروم آروم مواد رو تزریق کردم. حتی یه قطره خون هم نیومد. خودم به خودم افتخار میکنم از ذوقش هنوز بیدارم بعد سه ساعت 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میدونید من رشتم شیمیه ولی همییییشه عاشق رشته های پزشکی و پیرا پزشکی بودم که بخاطر مخالفت مامانم نرفتم 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2740
چجوری زدی یادم بده لطفا ثواب میکنی حسش که سوزن کنی تو‌پوست خودت خیلی بده

حسی نمیکنی برو تو سایت جاشو قشنگ توضیح داده کجا بزنی جلو آینه وایسا بزن قبل تزریق مواد کمی سرنگ رو بکش مطمئن شد خون نمیاد تو سرنگ این یعنی تو رگ نزدی. شل کن و با زاویه 90 درجه بزن 

الان یه عده میان میگن اینکه چیزی نیس ما ،خودمون خودمونو سزارین میکنیم.

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
نور بین برا چی خوبه

تقویتیه  تزریقشم عضلانی

2706