2737
2734
عنوان

خوابم نمیبره بعدا ک..... از مامان بابام خجالت میکشم😐😐😐😱😿😭

| مشاهده متن کامل بحث + 48034 بازدید | 790 پست

منم فکرشو میکردم خجالت میکشیدم😂 تازه میگفتم اینایی که عروسی میگیرن چرا انقد خجالت نمیکشن ، موقع ش که رسید خجالت نکشیدن😐

✌️                                                https://harfeto.timefriend.net/16303622788192                         

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
گفت کاری نداره شیرینی می‌خریم میریم‌میگیم نوه دار شدین مبارکه  🥴🥴🥴🥴

😂😂😂😂

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
وای چ سخت😱😱

توروخدا بهم استرس نده خودم به اندازه کافی دارم😂

چجوووووری تو چشمای بابام نگاه کنم؟؟؟؟ 

یا ابوالفضل پووووور عررررب😐😐😐😐😐😐

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652
2740

ولی جاریم راحته خوش به حالش 

وقتی فهمید حامله است مهمونی داد پیش باباش هم نشسته بود گفتم خجالت نکشیدی روت شد . ؟ گفت اره مگه چیه 

گفتم خوش به حالت من روم نمیشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
منم روم نمیشد مخصوصا از بابام .دیگه رفتم به مامانم من من کنان گفتم مامان نتیجه ازمایشم مثبت شده . ا ...

اوخی😂😂😍

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
نه بهم گفتی فلفل نخور😐

اسم کاربری ات رو گفتم به شوخی🤗

ببخشید باور کنید اصلا منظوری نداشتم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
به وقتش روت میشه.وای منکه بعدعروسی دلم نمیخواست بابام وداداشامو ببینم.دست خودمم نبود.کلاهنوزم بهش فک ...

حق داشتی😐😐😐😐😐😐😐😐وای شب عروسی چیکار کنم 

2706