2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 319026 بازدید | 2457 پست
دختر عموم پز سفیدیشا میده  دختر خالم دوم تجربی تو فامیل پر کردن خانم دکتر بازم بگم

همینا ک قبل کنکور دکترم دکترم میکنن هیچ گ...ی نمیشن دختر جاریم هی میگفتن دکتر میشه میریم کلفتش میشیم دوساله پشت کنکور مونده صداشو در نمیارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه خواهرشوهر دارم همیشه پز نداشته هاش رو میده.منم یه بار گفتم مردم پز نداشته هاشونم میدن.اونم گفت من ...

ضایعش کردی بدبخت

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
یه شب رفته بودیم رستوران فرداش میخواستم برم مدرسه دستمو چسب زخم زدم رفتم دوستام گفتن چیشده گفتم چیزی ...

واااای😂😂😂😂

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2731
اره والا من دکترم گفت یک ماه کافیه من خداروشکر کردم خسته شده بودم ولی بعضی ها میگن برا پز دادن چندین ...

فرم بینیت خوب شده؟؟کله هزینه هاش چقد شد؟ورمش خوابیده؟؟چند وقته عمل کردی😐😁

خانواده همسر من خیلی النگو میندازن حالا بری خونشون داغون یه وسیله درست حسابی ندارن یه دکتر درست حسابی نمیرن همیشه جای ارزون میرن دکتر یه غذای حسابی نمیخورن  ولی النگو تا ارنج میندازن، بعد من دقت کردم توی عکس ها استینشون بالاس دوتا دست ها رو میگیرن جلو تا النگو ها بیفته ( توهین نشه به کسایی که النگو دارنا خودمم دارم ) بنظرم خیلی مضحکه 

والا منم از ۱۲ سالگی خواستگار داشتم ولی خر که نبودم بخوام ازدواج کنم اونم صرفا ب خاطر اینکه خواستگار ...

جاریه منو ۱۴سالگی شوهر دادن ب پسری ک ۲۷سالشه و از مامانه دختره داماد ی سال کوچیک تره بعد جاری بزرگم ب مامانه گفته زود دخترتو شوهر ندادی گناه داشت گفته ن اتفاقا افتخار میکنم دخترمو شوهر دادم  

دخترم دیشب گلس و کاور گوشیشو عوض کرد بعد جلو عمو و پسر عموهاش گفته وااااااای از وقتیگلس گوشیمو عوض ک ...

😂😂😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
یبار اول ابتدایی بودیم رفتیم تئاتر اردو بعد اهنگ مشکی رنگ عشقه رو گذاشته بودن ب همه میگفتم اینو دایی ...

😂😂😂😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
بابا دانشگاه رو که الان همه میرن دیگه😐😂

خوب منم همینو میگم دانشگاهو همه میرن ولی اینا همچنان اینا ندید بدیدن 😂  تازه همین خواهر شوهرم تو دبستان هم کلاس خودم بودم درساش افتضاح تو دبستان 6 تا 6تا تجدید میاورد به زور دیپلم گرفت. الانم مثلا کارمنده دست خطش مثل بچه های ابتدایی می مونه. حالا اینا هر جا میرن یه جوری پز میدن که طرف حالت تهوع میگیره 

جاریه منو ۱۴سالگی شوهر دادن ب پسری ک ۲۷سالشه و از مامانه دختره داماد ی سال کوچیک تره بعد جاری بزرگم ...

چقدر دنیاشون کوچیکه که کل هنر و افتخارشون اینه که بچگی یه آدمو نابود کردن

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
یه شب رفته بودیم رستوران فرداش میخواستم برم مدرسه دستمو چسب زخم زدم رفتم دوستام گفتن چیشده گفتم چیزی ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘