2752
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 319026 بازدید | 2457 پست
جاریم همش بچه یه سالشو میگه نگاه کن داره راااااه میره نگا دارا میگه هاپووو نگاه داره دسشو تکون مید ...

اخی ذوق داره😍 ولی کاش یکم دوز کمتری ذوق کنه😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
مادرشوهرم پز اینکه هرروز با دختراش خونه ی یکیشون جمع میشن و من جایی ندارم برم.پز اینکه میگه من خونم ...

عزیزم بیا خونه من بیا پیشم خودم دوا و درمونت میشم 😍😍😘😘یاد بگیر ک با هیچ کس دیگه صمیمی نشی ک بزرگترین ضربه ب خودت میرسه حتی گاها مادر ادم هم ممکنه صربه بزنه ب آدم خودت باشو شوهرت و اگ بچه داری با بچه هات همیشه خودتو سرتر ازشون بدون حرف حدیث همه جا هست با حرف خودتو اذیت نکن گلم واس منم پیش اومده ک خواستم برم خونه خواهرشوهرم حامله بودم بهش زنگ زدم گفتم حوصلم سر رفته کجایی گفت بچت بدنیا بیاد ببینم بازم میگی حوصلم سر رفته دیگه واس هیچ کدومشون حتی پدرشوهرم اینا ی زنگ خشک و خالی هم نمیزنم راحت فکرم آروم تره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یکی از فامیلامون وضش خوبه بد نیس ولی جهاز درست حسابی به دخترش نداد یعنی افتضاح بود بعد عروسه یه روز ...

خب راست میگه دیگه. چرا واسه تو تایمر نداره؟ الان ببین غذاهای اون چقدرررر قانونمندن مثل بچه ی آدم میفهمن تا کی باید پخته بشن! 😂❤❤❤❤

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
من یه اخلاقی دارم هیچ وقت از بعضی نعمت هایی که خدا داده یا بعضی اتفاق هایی که به لطف خدا میافته پیش ...

منم همینطوری ام.

وضع مالی خواهرشوهرام خوب نیست،سعی میکنم هربار میرم اونجا طلاهای جدیدم رو نندازم یا حدالامکان لباسهای جدید نپوشم.آخه اون بنده خدا ها چندسال یه مانتو رو میپوشن و طلا اصلا ندارند درصورتی که طلا دوست دارند.

میگم شاید دلشون بخواد و حسرت بخورن

عزیزم بیا خونه من بیا پیشم خودم دوا و درمونت میشم 😍😍😘😘یاد بگیر ک با هیچ کس دیگه صمیمی نشی ک بزرگ ...

همین تصمیمو گرفتم چون دیگه اصلا اعصابم نمیکشه تنهایی خیلی بهتر از بودن با ادم هایی هس که بمیری هم براشون مهم نیس

من سوم دبیرستان برای اولین بار سرم زدم. بعد چسبشو از روی دستم نکندم رفتم باهاش مدرسه ک همه بفهمن من ...

😂😂😂😂😂😂😂

دوستم تو ابتدایی مامانش واسش ساندویچ کالباس گذاشته بود. هر پنج دقیقه به هر بهونه ای در کیفشو باز میک ...

وای 😅

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

بچه که بودم رفته بودیم عروسی یکی از آشناها(حدودا 20سال پیش) ، خواهرزاده داماد یک دامن کوتاه و قری دوخته بود و روش رو یعالمه درنوشابه فلزی چسبونده بود شبیه پولک دوزی مثلا (از این نوشابه قدیمیا که درشون فلزی بود، بعد از خوردن، درنوشابه رو با گوشتکوب میکوفتن مثل سکه تخت میشد، قدیمی ترا میدونن چی میگم)، بعد این هی میومد وسط میرقصید و عمدا قرمیداد و دور خودش میچرخید تا دامنش چرق چرق صدا بده و توجه همه به دامنش جلب بشه، مثلا انگار از جنس طلا بود 😂

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
دبستان یکی از دوستام با هواپیما رفته بودن مشهد اومد تو کلاس گفت شیشه هواپیما رو دادم پایین،یکمی ابر ...

خب ادم تو ارتفاع بالا اکسیژن خونش کم میشه ایشونم ظاهرا اینقدر اکسیژنش کم شده بود دچار هذیون و توهم شده بود😂😂😂😂

میخواستم باهاشون راحت شم منم از خودشون ببینن ولی با هرکدومشون راحت شدم دیدم پشت سرم یجور دیگس 

مثل خودشون باهاشون رفتار کنی دوزاریشون جا میوفته  اصلا اهمیت نده اصلا ارزش فکر کردن هم ندارن ک بخوای ناراحت بشی فقط خودت و شوهرت همینو بس حتی بچه هاهم واس آدم نمیمونن فقط همسر ..شوهرت ک خوبه باشه دیگ نیازی بکسی نیست جون دلم خودتو اذیت نکن من اینا همه رو پشت سرم گذاشتم خیلی فکرم آرومه فقط بنداز گوشه ذهنت ک ب موقع بتونی بهشون برگردونی اصلافکرنکن

2706