2752
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 319026 بازدید | 2457 پست
۴۰۰ تا شد لایک ها یعنی اینقدر تباه بودم؟😖😅 هرکی خندید ریپ کنه بگه تا خوشحال شم که حداقل تونستم کم ...

امیدوارم از خنده جر خوردن من خوشحال شده باشی😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونوقت کیت میدلتون تو عروسیش تاجش رو از ملکه الیزابت قرض کرده بود😐😂

ای ای دیگه ببین اینا کی هستن😅

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
ببخشید اسی انگشت پیچ چیه؟

نمیدونم. والا فکر یه چیز ابنبات طوری باشه

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
2731
مامانم تعریف می‌کرد میگفت تو مجردی، یکی از دوستام براش خواستگار اومده بود، پسره یه پیکان داشت و اون ...

ولی خداوکیلی این پز دادن داشته ها

قدیمها هم عکس پخش کردن تو فامیل رواج داشته

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
عزیزم آخر امضاتون درست نوشتین ؟ ادرکنی و لاتهلکنی هست فکر کنم

اره حق با شماس چون کیبوردم خودکاره اشتباه زده

۵مین کاربریمه دیگ نترکونید شماره ندارم😑اگه الان دلت گرفته بلند بگو یاجوادالئمه ادرکنی...مطمئن باش فوری جوابتو میده...تااین جا ک اومدی ی صلوات برای خواسته م بفرست که خدا کمکم کنه(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)بیا باهم سلام بدیم که بدونن ما بنده خوبی هستیم:السلام علیک یا فاطمه الزهرا...السلام علیک یا امیرالمؤمنین...السلام علیک یا حسین شهید...السلام علیک یا امام رضا...سلام برهمه امامان و معصومین...اگ دلت گرفت این ذکر رو ۱۰۰بار بگو معجزه ست"یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی ولا تدرکنی...هرسوالی داشتی ازم بپرس رفيق 😘
چرا پشماشون ریخت؟؟

چون اصلا قرار نبود بریم تا آخرین روز قرار بود بیان خونه مون عید دیدنی 

خودمونم یهو شد رفتیم 

رفتیم بلیط گرفتیم گف پرواز فرداس 

اونا هم قرار بود پس فرداش بیان خونه مون، 😑😂

رفته بودیم خونه  دوست بابام که باهاشون رفت آمد داریم   با خودم پک مانیکور پدیکور برد ...

احتمالا میخواستی یه کاری کنی توجه پسرشون بهت جلب شه که موفق هم شدی😂❤❤

زنداییم😐😑😐😑😐 باباش سواد نداشت گواهینامه بگیره  اونوقت میگفت بابای من لیسانس داره😐😐😐😐 ...

اقا چرا اکثر زن دایی هایی که تو این تاپیک گفتن اینطوری بودن. اسم شوهر عمه بد در رفته😂

😐😐خدایی اینم پز نیس اونا بی فرهنگ‌بودن  چرا برداشت کردی ک دارن پز میدن

کلا میدیدشون ی سلام میدادی شروع میکرد ب پز دادن درمورد بچه هاش ک یکیش دکتره یکیش مهندسه بعد اینا از روستا تازه اومده بودن توی شهرهنوز فرهنگ شهر براشون جا نیفتاده بود