2752
2734
عنوان

استرس تشکیل نشدن قلب

| مشاهده متن کامل بحث + 2312 بازدید | 48 پست
همیشه یه ۴ ،۵ روزی عقب میافتاد،ولی سری آخر واسه اولین بار افتاد جلو ۴ روز ،اصلا یه وضعی هست نمیشه تش ...

والا کاری ازمون برنمیاد جز انتظار ایشالا که نینی هامون سالم و سلامتن و نه ماه دیگه میان بغلمون

شب های قدر  امام علی رو واسطه کردم و از خدا خواستمت 🥰 خدا هم به حرمت امام علی ، عید غدیر تورو توو دلم گذاشت😍😍

این استرسا طبیعیه. فکرای الکی رو از خودت دور کن و مطمئن باش به سلامت نینی خوشگلتو بغل میکنی. ولی اون لحظه که صدای قلبشو میشنوی واقعا خیلی شیرین و قشنگه. من هفته پیش صدای قلب کوچولوشو شنیدم . بغض گلومو گرفته بود و خنده و گریم با هم قاطی شده بود. وای اصلا نمیتونم توصیفش کنم که چقدر ناب بود اون لحظه     ایشالا خیلی زود توام لمس میکنی این لحظه ی قشنگو  

باران کوچولوی قشنگم من و بابایی عاشقتیم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این استرسا طبیعیه. فکرای الکی رو از خودت دور کن و مطمئن باش به سلامت نینی خوشگلتو بغل میکنی. ولی اون ...

مرسی عزیزم ایشالا که به سلامتی بغلش کنی

میتونم بپرسم چند هفته بودین که سونو شدین؟؟ واژینال بود یا شکمی؟؟

شب های قدر  امام علی رو واسطه کردم و از خدا خواستمت 🥰 خدا هم به حرمت امام علی ، عید غدیر تورو توو دلم گذاشت😍😍
2731
انشاالله،شمام بارداری؟

بله دیگه الان ۶هفته و ۲روز هستم 

رفتین سونو یا جایی واسه معاینه؟منم الان ۶ هفته و ۲ روز شدم😬

نه سونو نرفتم فقط رفتم دکتر برام یسری آزمایش نوشته که شنبه باید بدم

تیتر بتا هم دید گفت خوبه تیترت واسه چهار روز تاخیر ۱۵۲۷

مرسی عزیزم ایشالا که به سلامتی بغلش کنی میتونم بپرسم چند هفته بودین که سونو شدین؟؟ واژینال بود یا ش ...

من به حساب خودم هفت هفته و دو زوز بودم ولی تو سونو سنشو 6 هفته و 6 روز گفتن. شکمی

این استرسا طبیعیه. فکرای الکی رو از خودت دور کن و مطمئن باش به سلامت نینی خوشگلتو بغل میکنی. ولی اون ...

برامنم دعاکن گلی چهارشنبه نوبت دارم خیلی استرس دارم سقط داشتم 

توکل بخداسال۹۷باIVFدخترمودنیااوردم😍😘دوماهه خدابهم یه کنجدداده ایندفعه بدون اذیت وقرص دارو یعنی خودخوده معجزه برای سلامتیش یه صلوات میفرستید؟ایشالله سالم دنیابیاد خیلی سختی کشیدم😥
سلام رفتی سونو؟من رفتم

سلام عزیزم بله منم رفتم و خداروشکر همه چی خوب بود

ایشالا که واسه شما هم همه چی خوب بوده

سلام عزیزم بله منم رفتم و خداروشکر همه چی خوب بود ایشالا که واسه شما هم همه چی خوب بوده

خداروشکرررر..ایشالله

توکل بخداسال۹۷باIVFدخترمودنیااوردم😍😘دوماهه خدابهم یه کنجدداده ایندفعه بدون اذیت وقرص دارو یعنی خودخوده معجزه برای سلامتیش یه صلوات میفرستید؟ایشالله سالم دنیابیاد خیلی سختی کشیدم😥
سلام عزیزم بله منم رفتم و خداروشکر همه چی خوب بود ایشالا که واسه شما هم همه چی خوب بوده

سلام عزیزم،آره همه چی خوب بود،صدای قلبشم شنیدم،خیالم راحت شد،تو سونو زد ۹ هفته و ۳ روز تو شهریور میرم واسه غربالگری اول

برامنم دعاکن گلی چهارشنبه نوبت دارم خیلی استرس دارم سقط داشتم 

توکلت به خدا باشه عزیزم. ایشالا که میری صدای قلب کوچولوشو میشنوی کلی ذوق میکنی