2752
2734
عنوان

استرس تشکیل نشدن قلب

| مشاهده متن کامل بحث + 2346 بازدید | 48 پست
واقعا خودمم به خودم اینارو گوشزد میکنم ولی فک کنم این مرحله قلب از همشون پر استرس تر باشه

از این به بعد همش استرس هست، چون بچه خییییلی عزیزه

از الان رو خودت کار کن‌
مامان مضطربی نباشی
اره عزیزم  روزی ک رفتم سونو دکترم بر اساس آخرین پریودم گفته بود ۷ هفته و چند روزه بعد ک رفتم س ...

پریودات منظم بود؟؟ من حالت تهوع هم ندارم

از علائم بارداری سینه درد دارم و کمر درد کمی و خستگی و خواب الودگی

شب های قدر  امام علی رو واسطه کردم و از خدا خواستمت 🥰 خدا هم به حرمت امام علی ، عید غدیر تورو توو دلم گذاشت😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از این به بعد همش استرس هست، چون بچه خییییلی عزیزه از الان رو خودت کار کن‌ مامان مضطربی نباش ...

واقعا از همین روزای اول میفهمم که مادر بودن یعنی چی 

شب های قدر  امام علی رو واسطه کردم و از خدا خواستمت 🥰 خدا هم به حرمت امام علی ، عید غدیر تورو توو دلم گذاشت😍😍
پریودات منظم بود؟؟ من حالت تهوع هم ندارم از علائم بارداری سینه درد دارم و کمر درد کمی و خستگی و خوا ...

اره 

ازمایش بارداری دادی ؟ 

حالت تهوع واسه من از هفته پنجم شروع شد تا اخر هفته هشتم 🥲

یعنی چهار هفته مردم و زنده شدم ولی بعدش اشتهام کلی باز شده 

الان یه ساعت پیش ۹ تا کتلت خوردم الان بازم انقد گشنمه احساس میکنم دارم ضعف میکنم 

تو نیاز من بودی :|🖤✨
2731
اره  ازمایش بارداری دادی ؟  حالت تهوع واسه من از هفته پنجم شروع شد تا اخر هفته هشتم 🥲 ...

اره آزمایش دادم ۴روز بعد از تاخیر پری بتام ۱۵۲۷ بود، که دکترم گفت با این بتا الان میتونی سونو ساک بدی ولی ندادم

اره  ازمایش بارداری دادی ؟  حالت تهوع واسه من از هفته پنجم شروع شد تا اخر هفته هشتم 🥲 ...

فک کنم نینی پسر داری که شکمو شدی😍😍

جدی ؟  خودم ک همش حس میکنم دختره  اخه هم من هم بابایش دختر دوست داریم

ایشالا اول صحیح و سالم باشه بعدشم هرچی که دوس دارین باشه🥰

منم همین استراس ها رو‌دارم تا برم سونوی دوم

صدای قلبش رو شنیدی؟؟ واسه ان تی استرس داری عزیزم؟؟

صدای قلبش رو شنیدی؟؟ واسه ان تی استرس داری عزیزم؟؟

نه بی بی چک زدم مثبت شد،بعد بتا دادم ۷۶۴۴ بود،به تاریخ پری باید ۷ هفته باشه ولی تو سونو ۵ هفته و ۲ روز بود با ساک ۱۲mm و کیسه زرده دیده شد فقط فتال پل دیده نشد دوباره باید ۳ هفته دیگه برم سونو،خدا کنه همه چی نرمال باشه

نه بی بی چک زدم مثبت شد،بعد بتا دادم ۷۶۴۴ بود،به تاریخ پری باید ۷ هفته باشه ولی تو سونو ۵ هفته و ۲ ر ...

پریودت منظم بود یا نامنظم؟؟

پریودت منظم بود یا نامنظم؟؟

همیشه یه ۴ ،۵ روزی عقب میافتاد،ولی سری آخر واسه اولین بار افتاد جلو ۴ روز ،اصلا یه وضعی هست نمیشه تشخیص داد،بهد الان یه هفته هست دل و رودم تو هم می پیچه و حالت تهوع دارم،سر بچه اولم انقدر راحت بودم اصلا نفهمیدم،الانم موندم چم شده،از تمام کارام افتادم،نمی خورم ضعف می کنم،می خورم حتی کم معدم درد می گیره

2706