2737
2739

دو تا پسر دو و پنج ساله دارم پاره وقت شاغلم همیشه مامان میاد پیش بچه هام حتی روزهایی عم که سر کار نمیرم میاد میبینتشون اکثرا حالا یه هفته هست دو تا بچه هام علائم سرماخوردگی داشتن برای احتیاط قرنطینه کردیم به مامانم گفتم نیاد دیروز اومد براشون یکم غذا آورد گفتم درو باز نمیکنم بعد گفت نشستم پشت در صدای بازیشونو گوش کردم بعد رفتم امروز باز براشون بستنی گرفته بود و ابگوشت ماهیچه درست کرده بود به زور گفت درو باز بزار از بیرون میبینم یه چهارپایه آورده بود کلی وقت دم آسانسور نشست تو راهرو بازی بچه هارو تو خونه میدید دیگه هی اصرار کردم تا رفت بچه هامم کلی گریه کردن پشت سرش  

دوستای گلم برای سلامتیش دعا کنید بابای مهربونو چندین سال  پیش از دست دادم دعا کنید خدا مادرمو و همه مادرهارو برای بچه هاشون حفظ کنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جان

خدا حفظشون کنه براتون

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 
2728
2740

اسی😭😭😭😭اشک توچشام جمع شد

خدامادرتو واست نگه داره

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
چرا عزیزم انشاالله خدا عزیزان شمارو هم حفظ کنه

تاپیک آخرمو بخون 

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2706