2737
2734

خواهش میکنم دعا کنید برای مادرم و خواهرام و بچه م .... نمیدونم چه نوع کرونایی هس ولی از اونجا که حالت سرماخوردگی دارن  فک می کنم دلتا باشه ..مامانم اسکن ریه داده گفتن کل ریه ش درگیره ... ولی تنگی نفس نداره توروخدا کمک کنید ...دخترم چهارسالشه ...همسرم میخاد ببره امروز اسکن ریه ..التماس دعا دارم از آدم هایی که نمیشناسمشون الهیی که این روزا رو شما نبینید

برای سلامتی وعاقبت بخیری دخترم یه صلوات میفرستی   میخوام وزنم رو برسونم 58 من می تونم  وزن فعلی 68

اصلا ترس به خودت راه نده عزیزم...ما توی یه سرماخوردگی ساده هم ریه هامون درگیر میشه عزیزم...

خدا خودش کمک میکنه عزیزم...خدا کریمه...یا من اسمه دوا و ذکره شفا

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
اصلا ترس به خودت راه نده عزیزم...ما توی یه سرماخوردگی ساده هم ریه هامون درگیر میشه عزیزم... خدا خود ...

مرسی عزیزم تورو خدا برامون دعاکنید...چقد پیامت دلنشین بود

برای سلامتی وعاقبت بخیری دخترم یه صلوات میفرستی   میخوام وزنم رو برسونم 58 من می تونم  وزن فعلی 68

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم تورو خدا برامون دعاکنید...چقد پیامت دلنشین بود

چشم عزیزم...ان شالله که بلا دوره...فدای تو🌹

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2728
یعنی اصلا تنگی نفس نداشتن کل ریه ذرگیره؟!بستریشون کردن؟براشون حمد خوندم ن شاءالله زودتر سلامتیشونو ب ...

ممنون عزیزم دیشب عکس گرفتن از ریه اش بهش اینطوری گفتن که باید بستری بشی ولی تنگی نفس نداره ...قراره ساعت 4 بره امروز دکتر