2733
2739
عنوان

شوهر دهن بینم بخاطر مادرش سرم هوو اورد.... داستان

| مشاهده متن کامل بحث + 299942 بازدید | 836 پست

بااجازه اسیعزیزان لطفا برید به این بچه 2 روزه دعا بکنید فردا عمل داره

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکم همین جور داره میره نه واسه نگار من و یاد زندگی قبلیم انداخت منم به اصرار مادرم تو ۱۸ سالگی عقد کردم تو ۱۹ سالگی جدا شدم تو 

۲۴ سالگی عااااااااااااااااشق شدم یه عشق که فقط از وجودش به خدا میرسم هر احظه میگم خدایا شکرت این زندگی این مرد خوب واقعا معجزه تو بود 

2728

دقیقا شوهر منم همینه میگه چرا مادرم تنها خوابیده . جرا مادرم تنها نشسته .چرا مادرم تنها گوح میخوره😡😡😡😡😡انگار باید سینه هامو بندازم دهن مامانش . انگار نه انگار ادم کارو زندگی دارن . حتی شده ادم حوصله یه خودشم نداره دیگه چه برسه یه هووی اول مادرشوهررررر

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
ادمی ک دهن بینه صدتا زنم بگیره همون مرده من سر این دهن بین بودم کم عذاب نکشیدم کتک نخوردم و اخرشم زن ...

الهی چرا😔😔😔شوهر منم دهن بینه

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
2740
بنظرم خانم داستان بیشتر از اینکه از محسن جدا شده خوشحال بود چون دوستش نداشت  خیلی دلم براش سوخ ...

دقیقا منم مثل شمام. منم با اصرار خانواده ازدواج کردم و اصلا شوهرم از همون اول به دلم ننشست و دوسش نداشتم ولی فشارهای اطرافیان نمیذاشت تصمیم درست بگیرم هرچند ۱۶سال همچین سنی هم نیست که ادم بتونه یه تصمیم درست بگیره یا حرفشو قاطعانه بزنه. منم که دختر خجالتی و ارومی بودم دیگه راضی به ازدواج شدم ولی هنوز بعد ۹سال زندگی مشترک و داشتن دوتا بچه  نمیدونم شوهرم رو دوست دارم یا نه  ازش دور باشم بعد ۱۰روز شاید دلم تنگش بشه  اصلا نمیتونم بهش محبت کنم و حسرت عشق و دوس داشتن به دلم موند😑البته شوهرمم خیلی مغروره اصلا محبت نمیکنه دلمو بدست نمیاره

بیشولی عزیزم...از اول تاپیک پا ب پای من اومدی مرسی😂♥♥ از ساعت یک دستشویی دارم ولی ب عشق شما تکون ن ...

خسته نباشی استاتر عزیز😍😍😍😍😍

دمت گرممممم خیلی قشنگ بود حال میکنم اینجور داستان ها رو میخونم 😍😍😍😍

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
بیشولی عزیزم...از اول تاپیک پا ب پای من اومدی مرسی😂♥♥ از ساعت یک دستشویی دارم ولی ب عشق شما تکون ن ...

واقعی بود .جون من

اسی اشکم رو در اوردی دختر چقدر مادر نگار شبیه مادر من بود منتها به شکل محترمانه و غش و ضعف مجبور به ...

الان اوضاعت چه جور گلم

2706