2733
2734
عنوان

شوهر دهن بینم بخاطر مادرش سرم هوو اورد.... داستان

| مشاهده متن کامل بحث + 299942 بازدید | 836 پست
چکنم خواهر خسته شدم بخدا خنده الکی بود اگه بیاره که به دقیقه هم نمیمونم دوتا پسر دارم. اره خیییلی&nb ...

ای بابا عزیزم امیدوارم یه جوری بشه که مشکل دهن بینی شوهرت حل بشه خیلی سخته چقدر شوهر ها مامانی شدن بیشتر هوای شوهرت رو داشته باش و بهش محبت کن ذکر یا ودود و الحمدالله رو روزی ۱۰۰۰ بار بگو به نیت محبت بینتون من خودم از این دوتا واقعا نتیجه گرفتم الهی که همیشه خوشبخت باشی و مادر شوهرت سر عقل بیاد 🤲🤲🤲🤲

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا عزیزم امیدوارم یه جوری بشه که مشکل دهن بینی شوهرت حل بشه خیلی سخته چقدر شوهر ها مامانی شدن ب ...

ممنون از دعای قشنگت عزیزم😘الان شوهرم اصرار داره بیا جدا بشیم بهم میگه قطعا فقط بخاطر بچه هاس که دارم بات زندگی میکنم 

2728

خوشگلا چون پر بازید شد میگم

با اجازه از اسی

میشه اگ تلگرام دارید ب پسرم ی قلب سبز توی تلگرام بدید برای مهد کودکش میخام روتون حساب باز کردما

https://t.me/bacheh_shia/10123

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
2740
الهی چرا😔😔😔شوهر منم دهن بینه

دهن بینه ،،شکاکه،، کتک خوردم فحش شنیدم تهمت دیدم بی مسئولیتیش ،نامردیش،ناموس نمیدونه چیه الکی ادعا داره،،خونوتده داغون،،چندتا زن ک دست از سر زندگیم برنمیدارن هرچیزی ک فکرشو بکنی یک زن برای جدایی میخواد من دارم فقط معتاد نیس

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤

استاتر عزیز 

ممنون🌺🌼😍

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
دهن بینه ،،شکاکه،، کتک خوردم فحش شنیدم تهمت دیدم بی مسئولیتیش ،نامردیش،ناموس نمیدونه چیه الکی ادعا د ...

آخر حرفتو نفهمیدم. 🤔الان هنوز کنارشی

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
وای خدا منو محو کن😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

😂

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐