2737
2739
عنوان

قبول میشن؟!

109 بازدید | 8 پست

بچه ها با رتبه ۲۴ هزار رشته ریاضی منطقه ۳ قبول میشه آدم؟

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چی میخوای قبول شی؟

مهندسی شیمی 

قم باشه کرج باشه فرق نداره

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞
2731
واقعا؟میدونی راجع به این رشته؟

قبول ک نمیشم

آره راجع بهش میدونم

2738
برو سایت قلمچی نرم افزار انتخاب رشته رایگان داره رتبه هاتو بزنی حدودی بهت شانس قبولیتو میگه عزیزم

البته الان رفتم دیدم یه جوریه مال قلمچی ،گزینه دوهم داره میخوای واسه اونو امتحان کن