2737
2734

سلام دوستان 

امیدوارم حالتون خوب خوب باشه و دلتون آروم .

واقعیتش خیلی دلم گرفته اصلا کنترل خشم ندارم و سریع به هرچیزی که عصبیم کنه واکنش نشون میدم 

خودم میدونم کارم اشتباهه و بهش واقفم اما مشکلم اینه همون لحظه که عصبی ام یهو کنترلم از دستم در میره واکنش منفی نشون میدم و بعدش بشدت پشیمون میشم

خستم ازین رفتارم 🥺

منم هستم ولش کن همین جور عصبی خوبه   

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم 

اکثرا اینجوری هستیم من شخصا سعی میکنم اونموقع یادم بمونه که چی ب خودم قول دادم.... 

قول دادم با هر حرفی زود از کوره درنرم و سعی میکنم طول روز زیاد با خودم تکرارکنم که یادم بمونه

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2728

منم همین جوری هستم کتاب اثر مرکعب بخون من سعی می کنم به خاطرات خوشم فکر کنم فیلم بچگی پسرمو نگاه می کنم هل دم می کنم یا زعفران واقعا روی من تاثیر داره 

💛از حد خودت فرا تر برو و تلاش کن تا بهترین خودت باشی💛
2738
سلام عزیزم  اکثرا اینجوری هستیم من شخصا سعی میکنم اونموقع یادم بمونه که چی ب خودم قول دادم.... ...

درسته منم زیاد به خودم گوشزد میکنم که موقع عصبانیت از کوره در نرم اما خیلی اوقات موفق نبودم و نتونستم کنترل کنم گهگاهی هم تونستم که البته زیاد نبوده

درسته منم زیاد به خودم گوشزد میکنم که موقع عصبانیت از کوره در نرم اما خیلی اوقات موفق نبودم و نتونست ...

خب طبیعیه 

والله منم زیاد کنترل ندارم البته سعی امو می کنم

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
سلام گلم من چند فایل صوتی از دکتر علیرضا یوسفی از نت دانلود کردم با نام کنترل خشم تا حدی کمکم کرد

سلام ممنون از راهنمایی و پبشنهادت عزیزدل . حتما دانلود میکنم ❤️

2706