2737
2739
عنوان

خواب شوهرم

290 بازدید | 20 پست

صبح بیدار شدم دیدم سفت بغلم کرده

گفت ی خواب بد دیدم انقد گریه کردم

گفتم چه خوابی؟گفت خواب دیدم تو رفتی واسه زایمان،منم بالاسرتم بعد بچه رو دراوردن همونجوری خونی مالی دادن دست من(بعد نگاه شکمت کردم دیدم دل و رودت ریخته بیرون بعد یهو ی عالم دکتر ریختن سرت و منم فقط گریه میکردم داد میزدم

میگه اصن قیافه بچه رو یادم نیس،اصلا فک کنم نگاش نکردم ولی فقط یادمه فهمیدم مردی و خیلی گریه کردم

داشت برام تعریف میکرد شر و شر اشک میریخت

بالشش خیییییس شده بود

بعدم بهم گفت من بدون تو میمیرم اگه قراره با بچه دار شدن تو بمیری من هیچوقت بچه نمیخوام

جیگرم داشت کباب میشد 

بعدم میخواست بره سرکار هی بغلم میکرد هی میگفت نمیخوام برم سرکار،کاش میشد مرخصی بگیرم

نمیدونم چجوریه ن ب این حجم از دوست داشتش،ن ب اینکه بعضی وقتا ی کارایی میکنه ادم میخواد خودشو بکشه از حرص

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بامزه🤣

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2731

چه مهربون⁦❣️⁩ خوش به حالت قدرشو بدون

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏
2740

دوست داشتن که هست چرا نباشه ولی اون کارها رفتاریه هر رفتار بدیا خوبی  که ربط به عشق و عاشقی نداره. عادت یا افکار یا اعتقاد یا هدف اون فرده .....

من همسرم خیلی دوستم داره ولی تنها کسیه که بشدت تو زندگی بهم اسیب زده نه از رو نا اگاهی کاملا اگاهانه حتی از روی خودخواهی 

حتی دوست داشتنش هم از رو خودخواهیه چون زن اون هستم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

منم یکبار خواب شوهرمو دیدم تصادف کرد فوت شد انگار واقعی بود😓 انقدر گریه کردم که نگوووو همین رفتارها رو داشتم هی بغلش میکردم تا چند روزم خییییلی مهربون بودم باهاش هر چی میگفت میگفتم باشه....

الان نهایت سواستفاده رو بکن هرچی بخوای میخره😁😁😁😁😂

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
دوست داشتن که هست چرا نباشه ولی اون کارها رفتاریه هر خطتیی که ربط به عشق و عاشقی نداره من همیرم خیل ...

اره درسته،مثلا من خانوادم ی جا دیگه زندگی میکنن،میخوام برم پیششون،هی بغلم میکنه تا چندروز اه ئ ناله ک من دلم برات تنگ میشه نرو و اینا،میگم اگه دوسم داری باید چیزی ک من دوس دارمو باارزش بدونی،میگه میدونم ولی نمیتونم ازت دور باشم،اوضاعی داریم خلاصه