2733
2734
عنوان

تشنجی که از تب باشه چه جوریه توروخدا بیاین😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 36 پست
الان این لرزا تشنج بوده؟؟؟؟چرا دکترا گفتن تب نداره پس😭😭😭

عزیزم فکرنکنم تشنج بوده ۲ثانیه ولی حتمن یک فوق تخصص اطفال ببرش یکی که حالیش باشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
تب که خیلی واضحه داغی در اثر گرما با داغیِ تب خیلی فرق داره فکر نکنم تشنج بوده باشه احتمالا لرز کر ...

کاش اینجوری باشه بابا بخدا همون دوسه روز اول یکی گوش وحلق بردم از ترس اینکه نکنه گوش یا گلوش عفونت داره که گف هیچیش نیس وتب نداره یه بارم متخصص کودکان بردم که اونم گف هیچیش نیس وتب نیس منم دیگه گفتم حتما همین طوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش اینجوری باشه بابا بخدا همون دوسه روز اول یکی گوش وحلق بردم از ترس اینکه نکنه گوش یا گلوش عفونت د ...

خودِ پزشک تب بچه رو گرفت؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
عزیزم فکرنکنم تشنج بوده ۲ثانیه ولی حتمن یک فوق تخصص اطفال ببرش یکی که حالیش باشه

حتما میبرم تازه همینی که برده بودم خیرسرش فوق تخصص نوزادان بود😔😔دکترا نمیدونم چشونه

2731

تشنج؟

سیاهی چشا میره،چشا میشه کامل سفید

بدن کاملا به رعشه میفته

و از دهن کف میاد بیرون

پسر دختر عموم اینطوری شده بود

🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
خب وقتی دکتر بردی و گفتن تب نیست چرا فکر میکنی تو بیشتر میدونی؟؟ اعتماد کن به حرفشون و اروم باش.بچت ...

نه دختره اخه اورزانس پرسیدم گفتن تبه واینکه لرز گرف یک دوبار همین منو نگران کرده بود شوهرم گف نه بابا بچه عرق کرده بودبراهمون بود فکر منو کلا بردیه سمت دیگه

تشنج؟ سیاهی چشا میره،چشا میشه کامل سفید بدن کاملا به رعشه میفته و از دهن کف میاد بیرون پسر دخ ...

واقعا دراثرتب بود؟؟؟نه این فقط میبینی ادم تب ولرز میشه یهو سردش میشه یکم میلرزه همون حالت بود

تشنج؟ سیاهی چشا میره،چشا میشه کامل سفید بدن کاملا به رعشه میفته و از دهن کف میاد بیرون پسر دخ ...

چند نوع تشنج هس

یک نوعش اینه ک فقط ب یجا طرف زل میزنه بدون لرزه

اسی شما محض اطمینان یه متخصص مغز و اعصاب ببر بچه رو ک بعدا نگی کاش میبردم

2706