2733
2734

بچم ۹ ماهشه نزدیک دوهفته اس دمای بدنش همش ۳۷.۳یا ۳۷.۴ میشد دوبارم بردم دکتر گفتن این تب نیس وطبیعیه الان تاپیک زدم گفتن باید دمای زیربغل به اضافه نیم شه اورزانسم همینوگف یعنی الان دوهفته اس که بچم تب داشته😣😣😣هفته پیشم یکی دوباردرحدیکی دوثانیه لرز گرف گفتم شاید عرق کرده بوده بادخورده بهش اینجوری شده الان میگم نکنه تشنج بوده

یعنی بدون اینکه به علاوه نیم کنی این عدد بود؟

بدنش داغ نبود؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه تشنج کااملا متفاوت و مشهوده

بیحال میشه لباش کبود میشه

اصلا یه وضعی میشه...

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2731

بله متاسفانه میتونه تشنج باشه.ببرش دکتر.

و تب به این مدت خب علامته عفونته بدنه دکتر چی نوشت براش؟

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎

گلم یعنی اینهمه مدت نپرسیدی از کسی اخه 

دکتر چک نکرد خودش؟

طفلی دو هفته ۳۸ درجه تب داشته😕

ببر دکتر دوباره گلم انتی بیوتیک لازمه گوش و حلقه شو معاینه باید کنه احتمالا عفونت داره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740
یعنی بدون اینکه به علاوه نیم کنی این عدد بود؟ بدنش داغ نبود؟

اره بعلاوه نیم نکرده بودمیعنی من همیشه از اول ازچندتامتخصص کودکان درمورد تب پرسیدم هیچ کدوم نگفتن باید بعلاوه نیم کنی حتی بهداشتم نگف امروز فهمیدم اینو چرا دست وپاهاش گرم بود به دکترم گفتم گف براگرمی هواس داغی دست وپا چه ربطی به تب داره

اره بعلاوه نیم نکرده بودمیعنی من همیشه از اول ازچندتامتخصص کودکان درمورد تب پرسیدم هیچ کدوم نگفتن با ...

تب که خیلی واضحه

داغی در اثر گرما با داغیِ تب خیلی فرق داره

فکر نکنم تشنج بوده باشه احتمالا لرز کرده بود

پیگیر باش علت تبش چیه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بله متاسفانه میتونه تشنج باشه.ببرش دکتر. و تب به این مدت خب علامته عفونته بدنه دکتر چی نوشت براش؟

دکتر هیچی نداد گوش وحلقم بردن کلا گفتن تب نیس برا گرمی هواس 😭😭😭الان چیکارکنم 

عزیزم‌تب زیر۶سال تشنج میاره اگه کنترل کردی نترس ولی تب زیاد وطولانی نشونه عفونت دربدنه درمان کنید

الان این لرزا تشنج بوده؟؟؟؟چرا دکترا گفتن تب نداره پس😭😭😭

تشنج چشما سفید میشه من پرسیدم قبلا

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
دکتر هیچی نداد گوش وحلقم بردن کلا گفتن تب نیس برا گرمی هواس 😭😭😭الان چیکارکنم 

خب وقتی دکتر بردی و گفتن تب نیست چرا فکر میکنی تو بیشتر میدونی؟؟ اعتماد کن به حرفشون و اروم باش.بچت پسره؟

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎