2752
2739
عنوان

سلام خواهران بیاید حاجت دارا

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 39 پست
@گلابتوننن   @عااااااشق_77   @nazila_taji   @nasima00   @manini ...

سلام گل

به روی چشم ☺️🌷

دست هایم به  آرزو هایم نرسید!  آنها بسیار دورند.... اما درخت سبز صبرم می گوید .... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...  امام علی علیه السلام 💚 می فرمایند : ریشه قوی شدن دل ، توکل بر خداست ، خداوند، همیشه بهترین هایش را به کسانی ميدهد که در انتخابهایشان به او اعتماد و توکل میکنند 💖

سلام چشم میخونم 

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

من میخونم

میشه یه صلوات مهمونم کنین؟🥺           تیکر تولدمه                    https://harfeto.timefriend.net/16298065322699                             لینک چالش ناشناسم خوشحال میشم باهام صحبت کنین لینک رو بگیر بعد با نت بازش کن 😑خواستی حرف بزنی به صورت ناشناس!😑💙‌
@ندا   @فاطی   @سارا❤️   @صوفیاصوفیا   @شیرین    

اسی منو تو این جور تاپیکا تیم کن

میشه یه صلوات مهمونم کنین؟🥺           تیکر تولدمه                    https://harfeto.timefriend.net/16298065322699                             لینک چالش ناشناسم خوشحال میشم باهام صحبت کنین لینک رو بگیر بعد با نت بازش کن 😑خواستی حرف بزنی به صورت ناشناس!😑💙‌